Skocz do zawartości
mo

[opinia] Cheapestwebhosting.biz

Polecane posty

Slow kilka o firmie cheapestwebhosting.biz z USA co by inni na moich bledach sie uczyli.

Idylla skonczyla sie po miesiacu kiedy zdecydowalem sie na plan roczny. Support jakkolowiek odpowiada szybko ale w znakomitej wiekszosci niczego poza spychologia nie uprawia.

 

Na uwage ze u ich providera (the planet) sa bledne wpisy w revdns opowiadali ze to sprawa planet - sam bezposrednio klientem the planet nie jestem wiec moje monity ignorowali. Tlumaczylem im chyba to w 5 ticketach - bez skutku. Przypomne tylko ze przy blednym revdns odbijaly sie maila od co bardziej wyrafinowanych systemow antyspamowych np. na wp.pl

 

Podobnie zostalem potraktowany kiedy zauwazylem ze serwer MySQL zle koduje duza litere Ł - odpowiedzi typu "it's programming issue" i kolejna zalatwiona sprawa...

 

Do tego dodam jeszcze czeste przerwy w dostepnie do serwera - z tego przynajmniej nie probuja sie wykrecac - ale czy ja musze im to zglaszac po 2-3 razy w miesiacu? skutek i tak zreszta marny bo przerwy jak byly tak sa nadal widze - nawet po statystykach

 

reasumujac: jesli ktos zachwycil sie ich cenami to od razu mowie ze to jedyny jasny punkt w ich ofercie

nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×