Skocz do zawartości
p.zalewsky

[wirtualny] Szukam Alternatywy Dla Puretec.pl

Polecane posty

Witam.

Bardzo zaciekawiła mnie oferta puretec.pl "WebHosting". Różni się ona tym, że moje konto jest jakby odcięte od innych, a jest to dla mnie ważne, gdyż moja strona jest często atakowana (także ddos) oraz powoduje czasami niemałe obciązenia - dzieki takiemu rozwiązaniu nie martwiłbym się, że zostanę usunięty z powodu nadmiernego wykorzystania zasobow. Zanim jednak ostatecznie zdecyduje się na puretec, chciałbym się zapoznać z innymi ofertami. Czy jakaś firma oferuje jeszcze coś takiego?

 

--

pozdrawiam

Patryk Zalewsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość firm w niemczech i połowa w polsce oferuje coś takiego jak VPS za pomocą virtuozzo (chyba tak to się pisze). Na tym forum jest nawet specjalny dział a ja polecam małe zestawienie http://www.forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=121404

 

Inna sprawa ze nie każdy oferuje jakość przynajmniej podobną do puratec.pl z uwagi na ich starz w sieci. Jak chcesz uniknąć pośrednika to zajrzyj na www.webperoni.de to samo co puratec.pl - ta sama oferta ale z pierwszej reki. Inna sprawa że VPS nie uchroni w 100% przez atakami twoich sąsiadów. Szukaj serwera pod kontem bardzo dobrego firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa ze nie każdy oferuje jakość przynajmniej podobną do puratec.pl z uwagi na ich starz w sieci.
Co do jakości puretec raczej nie mam wątpliwości. Chciałem jednak przejrzeć inne oferty, gdyz nie odpowiada mi trochę lokalizacja - wolałbym usa.
Szukaj serwera pod kontem bardzo dobrego firewalla.

nie za bardzo się znam na tym ... tzn. mam dokupic do mojego konta firewall?

 

a co sadzicie o: http://cyrux.pl/usluga_wirtualna.php?chang...;&usluga=36

Co prawda jest to już zwykły vps, ale zaciekawiły mnie dwa jego parametry: 'Ochrona DoS' i 'Precyzyjna Inspekcja Pakietów'. Czy mógłby mi ktos przybliżyć na czym polega działanie tychże?

 

--

pozdrawiam

Patryk Zalewsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się zabardzo nie znasz to szukaj też pod kontem zarządzania tym VPSm bo to nie jest zwykły hosting, coś muszisz umieć w linuxie albo mieć zarzadzanie administratora w pakiecie. Bo możę być jeszcze gorzej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ;) wolałbym aby zarządzanie było w pakiecie, ale jak nie będzie to najwyzej zatrudnię jakiegos administratora.

 

--

pozdrawiam

Patryk Zalewsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Ochrona DoS' i 'Precyzyjna Inspekcja Pakietów'. Czy mógłby mi ktos przybliżyć na czym polega działanie tychże?

 

Serwer jest podłączony do routera który ma zdolność śledzenia każdego pakietu niwelując zagrożenie atakiem typu DDOS, pomaga to także w zapobiegnięciu atakom na serwer znanymi metodami używanymi przez hackerów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na ich stronie informacje są niestety dość lakoniczne. np:

- aktualizacja, modifikacja i kontrola systemu (Managed Support) - na zapytanie

- monitoring serwera dedykowanego 24/7 - na zapytanie

- codzienny lub kilkudniowy backup danych - na zapytanie

- obsługa dodatkowych domen przez panel Plesk 8 - na zapytanie

 

Chcąc uzyskać dodatkowe informacje wysłałem maila na info@tmbnet.pl (2007-01-05 20:45). Do dziś nie ma odpowiedzi :)

 

Dzwoniąc na numer telefonu podany na ich stronie (+49 40 53 53 18 95) zgłasza się tylko poczta głosowa VodaFone. Zostawiłem wiadomość - ciekawe czy i kiedy będzie kontakt zwrotny...

 

Zgłosiłem też pytanie na ich forum pomocy technicznej: http://www.root-forum.pl/viewtopic.php?t=80

Są tam nieodpowiedziane posty 2006.12.31, a nawet z 2006.12.06!

 

Wysłałem nawet PW na tym forum do Pana Tomasza - też brak odzewu :P

 

Czy tak się traktuje Klientów?! Dla mnie jest to nie do przyjęcia...

 

Ponieważ jest to dział "Prośby" - może ktoś ma z nimi kontakt i mógłby im przekazać moją prośbę?

 

Pozdr

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz to pewnie częściej bywa na tym forum niż na swoim.

 

1. To dlaczego jeszcze nie dostałem (jakiejkolwiek) odpowiedzi? PW wysłałem 6.01.2007, 12:45

2. Jeśli olewa forum, które - jak piszą dumnie na swojej stronie - "pomocy technicznej", to nie mam więcej pytań...

 

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Czy łaskawie możecie nie pisać w 10 wątkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×