Skocz do zawartości
Lokator

Windows 10 - jak sprawdza się w praktyce?

Polecane posty

 

a to dziwne, tak bez prądu? Magia, jest lepszy niż uważam.

 

Każdy ma swój gust co do systemów, jedni jeszcze pozostają na XP, bo boją się zmian, ale to nic złego i warto chociaż spróbować.

 

WoW, bez prądu też Ci dane z dysku znikają ?

 

A tak serio, pierwszy wynik z google:

http://www.tenforums.com/tutorials/4189-fast-startup-turn-off-windows-10-a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo mam wyłączone szybkie uruchamianie :)

 

Na forum są nawet tacy, co używają xp razem z przestarzałą operą i narzekają, że współczesne strony chodzą wolno, lub wcale... ;)

 

do tego jeszcze skarżą się na rozsypaną stronę pod IE5, bo tak najlepiej. Wszystko idzie do przodu i też trzeba za tym jakoś podążac, choćby małymi kroczkami. Ale w10 trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na forum są nawet tacy, co używają xp razem z przestarzałą operą i narzekają, że współczesne strony chodzą wolno, lub wcale... ;)

 

W zeszłym tygodniu zainstalowałem XP i odpaliłem IE :D Prócz google ciężko było znaleźć stronę, która wyświetli się poprawnie :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem na razie więcej negatywów, ale dopóki nie sprawdzę sam to nie będę się wypowiadał.

 

Negatywów mówionych/pisanych przez ludzi, którzy nie potrafią w żaden sposób udokumentować tych złych rzeczy, które wykonuje Windows 10. Ostatnio znajomy na mnie naskoczył, bo stwierdził że system wykradł jego wszystkie hasła, tylko nie był w stanie tego w żaden sposób udowodnić, jedyne co usłyszałem że za wszystkim stoi Bill Gates, który kontroluje świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×