Skocz do zawartości
northwest

Ovh czy runabove

Polecane posty

RunAbove to jest OVH, a te oferty są bardzo podobne, technicznie obie zrobione na OpenStacku. Główna różnica to łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację :) Czyli wydajnościowo jest to to samo, tylko kwestia szybszego łącza?:)

 

Czy do tego runabove można połączyć się poprzez sftp/ftp?

 

Który byś polecił serwer na początek: ten "czysty" ovh - czy runabove?

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ma ponoć nieco nowszą architekturę, ale to minimalne różnice raczej. Możesz zawsze zmierzyć.

 

Ja używam RunAbove, bo jest tańsze i łącze szybsze. No i mam (lokalne) narzędzia OpenStacka już skonfigurowane, a w OVH musiałbym robić to od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie o te łącze.... OVH oferuje 100Mbps a RunAbove 3 Tbps tak?

Przepraszam za głupie pytanie, ale jak patrzę po różnych ofertach to w większości serwerów oferują 100Mbps...

Do jakich "wartości" jest to łącze wystarczalne, i przy jakim ruchu lepiej wybrać szybsze?:)

Chodzi mi o to że w RA jest limit danych - a w OVH nie. Zastanawiam się czy to szybsze łącze będzie odczuwalne w jakiś sposób - a jeśli tak, to w jakich "warunkach" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RunAbove oferuje sumarycznie 3TB. Na Sandboksie to wygląda tak

 

4635549833.png

 

Szybciej zawsze jest lepiej ;) ale czy różnica będzie istotna to zależy od zastosowania i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×