Skocz do zawartości
robson345

Drukarka bezkardridżowa

Polecane posty

Szukam drukarki bezkardridżowej, z tego co się obecnie orientuje to epson takie ma w swojej ofercie ale nie miałem nigdy doczynienia z tą firmą, więc jak ktoś już użytkuje taki sprzęt to mógłby się podzielić opinią. Ewentualnie jak ktoś zna inne firmy to też chetnie zapoznam się z opinią.

Szukam drukarki z wbudowanym skanerem bo to do firmy potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o tych ze zbiorniczkami obok, to sprawują się fenomenalnie, a oryginalne tusze, każdy kolor kosztuje 2 dyszki za sporą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta Epsona jest mało interesująca, gdyż drukarki z systemem stałego zasilania tuszem nie posiadają automatycznego dupleksu. Mimo wszystko jak ktoś potrzebuje kolorowej drukarki, nie jest zboczony na punkcie odwzorowania barw i sporo drukuje to urządzenia pokroju L365 wydają się najsensowniejsze - kosztują znacznie mniej niż urządzenia laserowe, a i koszty eksploatacji wydają się być niższe (porównując z oryginalnymi tonerami do najtańszych kolorowych laserówek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebny mi jest dupleks bo bardzo rzadko drukuje dwustronnie. Kolory też nie mają znaczenia bo obrazów drukował nie będę, chodzi mi bardziej o to by nie babrać się w ładowanie kardridży, a zazwyczaj dzieje się to w momenci kiedy drukarka jest najbardziej potrzebna. Z drukarki korzysta kilka stanowisk, więc potrzebna jest opcja Wifi bo to jest bardzo wygodne, bo można postawić drukarkę gdzie się chce.

Obecna drukarka hp już umarła, głowica zalewa wydruki i nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Była już czyszczona ale w serwisie powiedzieli, że za długo nie pochodzi, no i nie pochodziła :( Z epsonem nie miałem nigdy doczynienia, stąd moje pytanie o tą firmą i jej produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×