Skocz do zawartości
reshi

Serwer ts3 z domeną zamiast adresu ip

Polecane posty

Witam, nie wiem gdzie założyć ten temat bo macie takie wielkie forum ja jestem kompletnie zielony w tym i nie wiem co i jak :/ . Mam darmowy serwer vps taki dość mały na samego ts3 może postawię coś jeszcze na nim, narazie nie mam tego w planach do serwera ts3 łączę sie przez to samo ip co ma serwer vps i chciałem się zapytać . Czy da się zrobić, żeby wpisywać adres jakiejś strony z jakiegoś darmowego serwisu np. cba.pl i żeby nim się łączyć do serwera ts3. Wiem, że można wykupić jakieś rzeczy, ale czy da się coś takiego zrobić za darmo, żeby to przekierowywało ? Czy zrobić jakiś serwer czegoś na vps, żeby on przekierowywał ? Bo szukam i nic nie mogę znaleźć, a nawet jeśli to jest do dla mnie dość trudne do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli możesz dla tej domeny dodać odpowiedni wpis SRV (tsdns nie potrzebujesz, wystarczy pierwszy wpis).

 

Nie ma tam żadnego "przekierowania". Po prostu klient TS sprawdza w poszukiwaniu tego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustalić, jak zarządzać wpisami DNS dla swojej domeny, a następnie tam dodać rekord SRV.

 

Nie ma uniwersalnej metody, bo dostawcy mają różne panele, a zazwyczaj nie dają dostępu do pliku strefy. Przejrzyj dokumentację hostingu, z którego korzystasz, zapytaj innych użytkowników, albo załóż ticket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach!
Ty chcesz podpiąć darmową subdomenę .cba.pl pod serwer TS'a - to się nie da (jak CBA nie udostępnia edycji stref DNS) ;)

Skorzystaj z darmowych domen: tk, ml, ga, cf, gq

I nie grymaś w każdym poście :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach!

Ty chcesz podpiąć darmową subdomenę .cba.pl pod serwer TS'a - to się nie da (jak CBA nie udostępnia edycji stref DNS) ;)

 

Skorzystaj z darmowych domen: tk, ml, ga, cf, gq

I nie grymaś w każdym poście :lol:

Założyłem domenę na .tk przekierowałem na cloudflare i czekam :)

 

 

 

Edit:nawet się nie naczekałem już działa, kocham cię <3 #nohomo

Edytowano przez reshi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×