Skocz do zawartości
Aza

Hosting za PayPal

Polecane posty

Witam,

Poszukuję hostingu który oferuję możliwość płatności paypal.

Musi być dość "wytrzymały" - za zadanie ma:

- Utrzymanie forum IP.Board (Metin2)

- Utrzymanie CMS (Metin2)

- Utrzymanie jakiegoś skryptu Support'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

U nas zarówno w ofercie budżetowej (http://blutu.pl) jak i biznesowej (https://swhosting.pl/oferta/hosting) jest możliwość płatności przez PayPal (przy wybraniu transferuj.pl).

Pod takie zastosowania skłaniałbym się jednak ku http://blutu.pl - masz tam zapewnioną ochronę przeciw DDoSom.

Bez problemu podoła Twoim potrzebom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH ?

 

Ale z tym metinem to słabo, jeden ddos i Cię nie ma :)

 

Odpada, przy samym kupnie mają więcej procedur niż sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce korzystać z ovh, są lepsze rozwiązania. Teraz pytanie czy z płatnością PayPal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele film rezygnuje z paypala ze względu na ich politykę, mogą w każdej chwili zabrać kasę. Akurat w przypadku ddosów ovh jest najlepszym rozwiązaniem. Mydevil ma płatność paypal jeżeli już, ale musiał byś zaopatrzyć się w cloudflare. Hosteam chyba też ma, ale nie jestem do końca pewien, netdc i bizneshost też raczej na pewno mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele film rezygnuje z paypala ze względu na ich politykę, mogą w każdej chwili zabrać kasę. Akurat w przypadku ddosów ovh jest najlepszym rozwiązaniem. Mydevil ma płatność paypal jeżeli już, ale musiał byś zaopatrzyć się w cloudflare. Hosteam chyba też ma, ale nie jestem do końca pewien, netdc i bizneshost też raczej na pewno mają.

Firm z taką płatnością jest kilka...

Pytanie która z nich poradzi sobie z utrzymaniem w/w rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Jaki miesięczny budżet?

To nie zapytanie o ofertę handlową, tylko o LISTĘ HOSTINGÓW OBSŁUGUJĄCYCH PAYPAL. Obsługujecie? Tak czy nie, potem oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, obslugujemy .

Budżet nie jest ustalony, w miarę rozsądku jestem w stanie się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na pw co konkretnie oczekujesz, przygotujemy ci ofertę.

Nie chce VPS, jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego szukasz, shared?

Zwykłego hostingu WWW, nie chcę bawić się w samodzielną administrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firm z taką płatnością jest kilka...

Pytanie która z nich poradzi sobie z utrzymaniem w/w rzeczy.

W granicach 100zł rok każda, wszystko zależy tez od ruchu jaki masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję utrzymać forum tej wielkości/mniejsze

http://forum.invoria.pl/

do tego taką stronę (CMS)

http://invoria.pl/

 

^ To tylko punkt zaczepienia.

 

Utrzymanie takich projektów to tz "pikuś" tylko czy jesteś wstanie za to zapłacić. Podając budżet powiedzmy - miesięczny jaki chcesz przeznaczyć otrzymasz pewnie kilka ofert lub propozycje ewentualnego umiejscowienia takiego projektu. Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wszystko stoi/stało na kimsufi i działa ładnie ale ruchu też nie ma jakoś super dużego. Od siebie polecę netdc i pakiet standard, albo jeżeli wadzi ci limit transferu to pierwszy pakiet od mydevil powinien być dobry, ale na zapas bym brał drugi, jednak w przypadku pierwszego zalecił bym dokupienie dwóch dodatkowych interpretatorów PHP, ponieważ przy większym ruchu te 4 mogą nie wystarczyć. Wydaje mi się że w okolicach 100zł na rok uda się zamknąć, jednak ja zawsze dmucham na zimne przy swoich projektach i wole wydać więcej i mieć zapas mocy, tobie też bym to radził bo przy metinowych stronach nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wszystko stoi/stało na kimsufi i działa ładnie ale ruchu też nie ma jakoś super dużego. Od siebie polecę netdc i pakiet standard, albo jeżeli wadzi ci limit transferu to pierwszy pakiet od mydevil powinien być dobry, ale na zapas bym brał drugi, jednak w przypadku pierwszego zalecił bym dokupienie dwóch dodatkowych interpretatorów PHP, ponieważ przy większym ruchu te 4 mogą nie wystarczyć. Wydaje mi się że w okolicach 100zł na rok uda się zamknąć, jednak ja zawsze dmucham na zimne przy swoich projektach i wole wydać więcej i mieć zapas mocy, tobie też bym to radził bo przy metinowych stronach nigdy nic nie wiadomo.

Co do netdc widzę limit procesora, z doświadczenia wiem że IPB jest dość zasobożerne, nie wiem czy to będzie odpowiednie rozwiązanie.

 

Oferta MyDevil bardziej przypadła mi do gustu, tylko teraz pytanie czy każdy z dostępnych pakietów da sobie z tym radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta MyDevil bardziej przypadła mi do gustu, tylko teraz pytanie czy każdy z dostępnych pakietów da sobie z tym radę?

 

Limit procesora w ofercie, niewiele Ci da, takie skrypty musisz przetestować na konkretnym serwerze.

Zamów hosting gdzie masz dostęp do wykresów obciążeń, weź okres testowy i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do netdc widzę limit procesora, z doświadczenia wiem że IPB jest dość zasobożerne, nie wiem czy to będzie odpowiednie rozwiązanie.

 

Oferta MyDevil bardziej przypadła mi do gustu, tylko teraz pytanie czy każdy z dostępnych pakietów da sobie z tym radę?

 

Wbrew pozorom IPB nie żre zbyt wielu zasobów, mam go u siebie i w porównaniu do WP to pryszcz, na drugim pakiecie od netdc spokojnie uciągnie, ja bym się tam o procesor nie martwił.

Co do mydevil to musisz po prostu sprawdzić na ile uruchamia się procesów PHP (ogółem to możesz to sprawdzić na mydevil, w końcu maja tam okres testowy, tylko koniecznie pod obciążeniem). Jeżeli będzie brakować to jeden proces kosztuje 1zł na miesiąc, więc bardzo mało, a też zawsze możesz przejść na wyższy plan jakby coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wbrew pozorom IPB nie żre zbyt wielu zasobów, mam go u siebie i w porównaniu do WP to pryszcz, na drugim pakiecie od netdc spokojnie uciągnie, ja bym się tam o procesor nie martwił.

Co do mydevil to musisz po prostu sprawdzić na ile uruchamia się procesów PHP (ogółem to możesz to sprawdzić na mydevil, w końcu maja tam okres testowy, tylko koniecznie pod obciążeniem). Jeżeli będzie brakować to jeden proces kosztuje 1zł na miesiąc, więc bardzo mało, a też zawsze możesz przejść na wyższy plan jakby coś było nie tak.

Właśnie wziąłem okres testowy, czekam na aktywację.

Teraz pytanie czym mogę sprawdzić jego wytrzymałość?

Nie chcę lecieć "na żywca"... Migrowanie wszystkiego co chwilę nie wyjdzie nikomu na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wziąłem okres testowy, czekam na aktywację.

Teraz pytanie czym mogę sprawdzić jego wytrzymałość?

Nie chcę lecieć "na żywca"... Migrowanie wszystkiego co chwilę nie wyjdzie nikomu na dobre.

 

Jak wyobrażasz sobie testy serwera na pół gwizdka?

Musisz puścić wszystko na serwer, dopiero wtedy firma będzie wiedziała jaki naprawdę serwer potrzebujesz.

Zapytaj czy firma oferuje dostęp danych obciążenia Twojego serwera np w formie wykresów, tabeli, lub po prostu zapytaj firmy jak obciąża konto.

 

Jeśli nie sprawdzisz dokładnie i będziesz generował za duże obciążenie to możesz mieć zawieszone konto i konieczność upgradu.

 

Nie masz danych u aktualnego hostingu, jakie generujesz obciążenie?

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×