Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie. Mam kilka pytań.

 

Mam pomysł na biznes ale potrzebuje kilku informacji:

1. Muszę gdzieś to zarejestrować/komuś powiedzieć o tym biznesie? (ktoś musi to zatwierdzić)

2. Gdzie zareklamować ten biznes? (forum, strona)

3. Jaki hosting? (forum(mybb), strona | plany na ok. 100 użytkowników online - na razie)

4. Znajdę ten hosting za free?

 

Idea:

ludzie co miesiąc płacą mi 30zł.

 

 

 

Pytam na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. O ile Twoje dochody przekroczą teraz chyba ponad 3700 złotych rocznie to tak, rejestracja działalności

2. Wszędzie gdzie się da, najlepiej fora tematyczne, gazety, portale internetowe

3. Odpowiedź masz w mojej stopce

4. Nie, z pewnością nie dla tak dużego projektu (100 osób online)

 

ludzie co miesiąc płacą mi 30zł.

 

100 x 30 złotych = 3000 złotych. I ty szukasz darmowego serwera? :D

 

W każdy biznes trzeba najpierw włożyć, i to czasami nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam kilka pytań.

 

Mam pomysł na biznes ale potrzebuje kilku informacji:

1. Muszę gdzieś to zarejestrować/komuś powiedzieć o tym biznesie? (ktoś musi to zatwierdzić)

2. Gdzie zareklamować ten biznes? (forum, strona)

3. Jaki hosting? (forum(mybb), strona | plany na ok. 100 użytkowników online - na razie)

4. Znajdę ten hosting za free?

 

Idea:

ludzie co miesiąc płacą mi 30zł.

 

 

 

Pytam na poważnie.

 

Biznes i hosting za free, masakra! Na dodatek napisałeś że ludzie tobie płacą (będą płacić) ale chcesz mieć wszystko za free. Pewnie również domenę?

Kiedy ludzie zrozumieją że za free to nawet teraz w mordę nie można dostać a jak che się stworzyć biznes trzeba zainwestować. Średnio na cztery marki jakie posiadamy dostajemy 15 maili miesięcznie z pomysłami na biznes. 90% ląduje w koszu z prostej przyczyny i równie prostej tematyki dotyczących gier. A wracając do prostej przyczyny - brak podstawowej wiedzy dotyczącej stworzenia czegokolwiek co ewidentnie widać w punktach powyżej. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pojawi się temat, czy ktoś nie chce przygarnąć jakiegoś formum/strony/TSa i jeszcze zapłacić klientowi, za to że chce trzymać swój biznes na jego hostingu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam biznes.

 

Szukam osób do pomocy, najlepiej w formie wolontariatu, ew. mogę dorzucić rangi na forum.

 

Jeśli już jesteśmy przy forum to jestem otwarty na wszelkie formy sponsoringu, mogę zaoferować reklamę i bannery dla potencjalnych zainteresowanych.

 

W ostateczności szukam taniego hostingu, najlepiej do 12 zł / rok, płatność obowiązkowo smsem.

 

Póki co mam ogromne chęci, ale z początkiem września niestety będę mniej aktywny bo mam wredną babę z bioli która kartkówki wali.

 

Pozdrawiam.

~Grzesiu99PL

 

P.S. to nie majnkraft więc musi się udać!

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha to ja się piszę do pomocy ;) hosting dam Ci za darmo, zapłacę za VPS z własnego konta i pod wieczór dostaniesz dane dostępowe. Jedyne czego oczekuję to jak pisałeś super ranga na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×