Skocz do zawartości
Gość thetox

Kupno smartfona

Polecane posty

Gość thetox

Mam Samsung Galaxy S3 Neo i9301 16GB a chce zmienić na s5 Chce zmienić na S5 choć nie koniecznie s5 Opłaca się czy może w cenie s5 inny lepszy telefon? Zwłaszcza aby miał dobry aparat lepszy od s3 Telefon oczywiście nowy i na androidzie.

Oraz

Pytanko do posiadaczy S5 Czy ten telefon ma tak ze telefon nagrzewa się do takich temperatur, że ładowarka przestaje ładować? Bo obecnie mam tak w swoim s3 jak telefon np działa w trybie nawigacji, albo ostro ciepło pada do środka przez szybę, na telefon gdy ten działa w trybie nawigacji i potem nie chce ładować bo jest na grzany.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie ogólnie samsunga odpuscił. Do smartfonów wpychają mega małe ogniwa... no chyba, że na baterii Ci nie zalezy i lubisz biegać z ładowarką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam LG L65 i bateria mi starcza na kilka dni. Generalnie wg. mnie lepszy LG od Samsunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie koniecznie musi być samsung, chodzi mi o telefon w cenie samsunga galaxy s5, z dobrym a nawet lepszym aparatem przy okazji.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A nie lepiej kupić telefon do dzwonienia i jakiś lepszy aparat cyfrowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niby tak, ale wiesz telefon ma się jednak zawsze pod ręką, więc przy okazji zależy na dobrej jakości zdjęciach

jak akurat będzie coś ciekawego, wiem ze telefon nigdy nie zrobi tak dobrych zdjęć jak typowy aparat.

Aparat nawet mam olympus sp-350 tylko muszę kupić baterie i ładowarkę, bo mam ładowarkę na amerykański system ale ona coś nie działa.

Gdzie mogę kupić do tego aparatu ładowarkę i baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić telefon do dzwonienia i jakiś lepszy aparat cyfrowy? :D

Nie. Smartfona masz prawie zawsze ze sobą i łączy telefon, klienta email, notatnik, kalendarz, aparat fotograficzny, kamerę oraz tuzin innych rzeczy w jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie. Smartfona masz prawie zawsze ze sobą i łączy telefon, klienta email, notatnik, kalendarz, aparat fotograficzny, kamerę oraz tuzin innych rzeczy w jedno.

 

Niby tak, ale jednak jak chcę zrobić zdjęcie "z chwili" to robię to swoim aparatem z 4-5mpix a jak jadę gdzieś na wyjazd np. na urlop to biorę ze sobą aparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smartfon nie ma zastąpić takich narzędzi jak aparat, email, notatnik, ma tylko ułatwić życie. Żaden aparat w smartfonie nie zastąpi profesjonalnego aparatu z dedykowana soczewką, oczywiście w tej chwili jakość i rozdzielczość jest bardzo dobra w telefonach, ale np niektórych technik fotografii nie zrobimy smartfonem, jest to technicznie nie możliwe.

 

Wiec sumując można pomagać sobie w podróży takim telefonem, np wysyłając email, chatować na chacie czy zrobić fotkę ufo, które przelatuje nad głową z danej chwili, jednak nigdy nie zastąpi Laptopa/PC w pracach biurowych, chociażby z powodu niewygody. Często jestem w podróży, smartfon zawsze jest przy mnie, ale nie wyobrażam sobie edycji ważnej umowy kontrahenckiej na smartfonie, nawet z pakietem office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×