Skocz do zawartości
zoxovsky

dedyk pod gre

Polecane posty

Cześć

 

Mam zamiar otworzyć pewny serwer do gry Metin2

 

Potrzebuję dedyka 8GB Ramu, Dysk 128GB SSD lub HDD. Procek min 3.0Ghz+

 

Oczywiście firewall też musi być i raczej oferta zagraniczna. Do dyspozycji 500zł. Jakaś zagraniczna firma w europie oferuję coś dobrego do 500zł ? Patrzyłem ofertę blazingfast.io ale oni nie mają zaimplementowanego firewalla ... I trzeba go dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kimsufi mają dobre anty-ddosy czy to tylko tak napisane jest ? Bo nawet ten KS-6 jest za dobry na postawienie serwera gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi ma tylko 100mbps i zero wsparcia technicznego. W SYS nie masz dostępu do regułek.

 

Poważnie nie ma? : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz, w starej ofercie kimsufi były można definiować regułki. W tej chwili teraz też tego nie masz.


W SYS nie masz dostępu do regułek, nie możesz nawet włączyć stałego flirtowania pakietów http://scr.hu/162d/9ubco


Autorze tematu, za tydzień wychodzi mi http://www.soyoustart.com/pl/oferta/e3-sat-2.xml, jak byś chciał go przedłużyć to PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić w BlazingFast.io ich VPS cloud, gdyż mają wirtualizacje KVM, a fw jest dostępny z panelu.

 

Posiadają własny fw pod ts3, który dodaja po pierwszym tickecie, wiec zapytaj o fw na cloudzie pod mt2.

 

Czytaj posty EvoBattle, gdyż pisał o tym, ze mozna się z nimi dogadać i ustalic jakąś mniejszą cene.

 

 

Polecam

Edytowano przez SchErk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×