Skocz do zawartości
Adammik

O12.pl I Przekrety?

Polecane posty

Witam

Posiadam konto na o12.pl i dzis zdarzylo mi sie cos takiego iz:

- moja strona (adammik.o12.pl) niedziala

- inne strony uzytkowanikow w domenach D1* niedzialaja

- strona glowna o12.pl niedziala

LECZ W TYMSAMYM CZASIE:

- strona prothost.pl dziala pieknie

- ping na domeny D1* jest ladny

- Cpanel na o12.pl dziala pieknie

 

*D1: .o11.pl; .o12.pl; .baniak.pl; .daa.pl; .waw2.pl; .krakow2.pl; .wroclaw2.pl; .lublin2.pl

 

I dwa skriny:

http://www.augustow.mm.pl/~adammik/o12_a.jpg

http://www.augustow.mm.pl/~adammik/o12_b.jpg

 

Brat mnie informowal iz strona juz kilka razy niedzialala, lecz ja tego niezlapalem. -takze to juz niepierwszy raz

 

PS. chcialem zworocic uwage ze Cpanel jest na adammik.o12.pl tyle ze na porcie 2028; ftp i poczta tez dziala

 

To jakies przekrety czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakies przekrety czy co?

 

Nie, moze inna maszyna, albo inny apacz na tej samej maszynie. Cos po prostu siadlo, nie widze tu sladow teorii spiskowej czy "przekretu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Posiadam konto na o12.pl i dzis zdarzylo mi sie cos takiego iz:

- moja strona (adammik.o12.pl) niedziala

- inne strony uzytkowanikow w domenach D1* niedzialaja

- strona glowna o12.pl niedziala

LECZ W TYMSAMYM CZASIE:

- strona prothost.pl dziala pieknie

- ping na domeny D1* jest ladny

- Cpanel na o12.pl dziala pieknie

 

*D1: .o11.pl; .o12.pl; .baniak.pl; .daa.pl; .waw2.pl; .krakow2.pl; .wroclaw2.pl; .lublin2.pl

 

I dwa skriny:

http://www.augustow.mm.pl/~adammik/o12_a.jpg

http://www.augustow.mm.pl/~adammik/o12_b.jpg

 

Brat mnie informowal iz strona juz kilka razy niedzialala, lecz ja tego niezlapalem. -takze to juz niepierwszy raz

 

PS. chcialem zworocic uwage ze Cpanel jest na adammik.o12.pl tyle ze na porcie 2028; ftp i poczta tez dziala

 

To jakies przekrety czy co?

Witaj jak co zapraszam do elock.pl napisz na admni@elock.pl i podaj ile potrzebujesz i ile tam płacisz unas dostaniesz więcej za mniej zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nowy krzaczek ;-) Znow wylapywanie userow z wht, bo brak kasy na reklame(?). Nawet nie chodzi o reklame, ale o strone hehehe... Btw, poprawcie sobie title rotfl krzaczki sie porobily :) Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem taka odp. z o12.pl

Taka sytuacja moze sie zdarzyc gdy serwer zostaje mocno obciazony, np.

roznego rodzaju ataki itp.. W takich sytuacjach serwer samoczynnie

zabija czesc procecow aby zapobiec awari. Po pewnym

czasie wszstko wraca do normy. Byc moze wczoraj wieczorem

miala miejsce wlasnie tego typu sytuacja. Jesli tak to jest to

normalny objaw aktywnosci serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elock.pl - albo prywatna maszyna, albo "piekny" krzak na wiosne ;)

o12.pl - hmm, admin gdyba i sam nie wie co dolegalo jego maszynie ? wg mnie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elock.pl - albo prywatna maszyna, albo "piekny" krzak na wiosne ;)

o12.pl - hmm, admin gdyba i sam nie wie co dolegalo jego maszynie ? wg mnie dziwne...

 

Zgadzam sie w zupelnosci.

 

Btw. czemu server mial by wpierw apache wylaczyc? jakby niemugl by zaczac od innych procesow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elock.pl - albo prywatna maszyna, albo "piekny" krzak na wiosne ;)

o12.pl - hmm, admin gdyba i sam nie wie co dolegalo jego maszynie ? wg mnie dziwne...

Witam

krzak to nie jest, serwer dedyk w Netart stoi.

Nie bierzemy od klientów kasy z góry !!! tylko po miesiącu, rozliczanie w skali miesiąca.

To raczej nowość.

 

Pozdrawiam

elock.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierzemy od klientów kasy z góry !!! tylko po miesiącu, rozliczanie w skali miesiąca.

To raczej nowość.

 

To ze nie bierzecie kasy z gory ma swiadczyc o tym ze nie jestescie krzakiem ? ;) Bo ja tak to zrozumiałem... Do tego pod elock.pl widze strone z grami online i raczej znajdowali byście się na pierwszych miejscach od konca na mojej liscie zaufanych hostingow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze nie bierzecie kasy z gory ma swiadczyc o tym ze nie jestescie krzakiem ? ;) Bo ja tak to zrozumiałem... Do tego pod elock.pl widze strone z grami online i raczej znajdowali byście się na pierwszych miejscach od konca na mojej liscie zaufanych hostingow. Pozdrawiam.

Rozumiem Pana iż nie ma tam naszej oferty hostingowej ponieważ nasi klienci to wąska grupa firm które już od lat współpracują z nami. Staramy się pozyskiwać takich którzy generóją znaczny ruch rzędu min. 40-60 GB miesięcznie, a ich serwisy są popularne a ponadto klientów którzy mają jakieś perspektywy rozwoju. Niestety masza firma to raptem 4 osoby i pomoc techniczna masowa była by niezbyt dostateczna przy masowej obsłudze. Większość firm zakładanych przez ludzi to firmy na 2-6 miesięcy. Skasować zarobić i spadać.

To fakt poszukujemy webmastera do wykonywania zleceń na www co widać i u nas ;)

Musimy sie jeszcze wiele nauczyć dlatego czytamy skrupulatnie posty na forach i staramy się wyciągnąć z nich wnioski. A czas pokaże czy to rozwiązanie było dobre.

Pozdrawiam Pana i wszystkich

Nowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no 4 osoby w zupełności nadają się na masowy hosting :> Tylko trzeba poświęcić troche czasu, o ile nie chodzi się do szkoły;> Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no 4 osoby w zupełności nadają się na masowy hosting :> Tylko trzeba poświęcić troche czasu, o ile nie chodzi się do szkoły;> Pozdr.

Nie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no 4 osoby w zupełności nadają się na masowy hosting :> Tylko trzeba poświęcić troche czasu, o ile nie chodzi się do szkoły;> Pozdr.

 

Teraz przeciez sa wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×