Skocz do zawartości

Polecane posty

Wie ktoś może co to za hosting? Takie coś ma np. vshare.io i wiele innych średnio legalnych serwisów. Ciekawi mnie jaka to forma hostingu i jakiej firmy.

 

 

IP Location ru.gif - Saint Petersburg City - Saint Petersburg - Ooo Fishnet Communications ASN ru.gif AS43317 FISHNET-AS OOO "Fishnet Communications" (registered Jul 12, 2007)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest goły serwer z systemem
dodatkowe oprogramowanie sam musisz do niego zakupić i zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamówię u nich: https://secure.vstoike.ru/cart/virtual-server/

 

to będę miał cPanel?

 

Tu masz tanio od 5$: https://www.vultr.com/pricing/ a jak chcesz mieć dodatkowo cPanel do dodaj kolejne 15$ bo tyle kosztuje średnio licencja na wirtualizację lub Plesk 4$ (dla 10 domen) lub Plesk 10$ (dla 30 domen)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to, żeby serwer był nie do namierzenia. Wolność słowa, prawa autorskie i te sprawy. :) A przy okazji niedrogi hosting, łatwy w obsłudze. Potrzeba mi tylko mysql, cron, koło 1-2GB dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Serwery "nie-do-namierzenia" bierz w krajach które uznają USA za wrogie a UE za frajerów: wszystko na wschód od Bugu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A polecicie coś konkretnego z takich nienamierzalnych hostingów? Mam aktualnie hosting HostPro Turbo z site5.com i generalnie wyszstko jest ok, ale mam tam do wykorzystania 450 resource points dziennie i już niedługo się będę dochodził do limitów. Potrzebuję teraz iść na wyższy level. Nie potrzebuję dużo przestrzeni dyskowej bo wystarczy mi 1-2GB na pliki ale może trochę więcej pamięci i CPU. Mam około 3 tys. odsłon dziennie. Zależy mi na łatwej obsłudze bo nie jestem ekspertem. Umiem wgrać pliki na ftp, wgrać bazę w phpmyadminie, ustawić zadania CRON w cpanelu a reszty uczę się na bieżąco w miarę potrzeb. Myślałem o jakimś VPS / Cloud ale jak tam trzeba dodatkowo 10-15 usd płacić za cpanel to trochę kiszka. Chciałbym się zamknąć w 20 USD miesięcznie. No i najlepiej jak by to był jakiś ruski nienamierzalny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy ta twoja "nienamierzalność" jest potrzebna , a jak tak czy faktycznie do uzyskania na $20. Jak to mówią "biały kolor" białemu nie równy. Czasem ta cała kombinacja najzwyklej w świecie często opiera się o postawienie usługi za cloudflare i sprytnie skonfigurowanej poczcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×