Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

Lodówka samochodowa

Polecane posty

Gość thetox

Szukam lodówki samochodowej do Renault mastera zacząłem jedzic na trasach między narodowych juz mam drugi wyjazd jestem obecnie w UK w Kent i 26 stopni widzę o godzinie 17 wiec wcześniej musiało być jeszcze cieplej, miałem jaka gotowane i się zepsuly kotlety schabowe tez powoli zaczęły, wiec trzeba zainwestować w lodoweczke taka http://allegro.pl/lodowka-turystyczna-samochodowa-12v-230v-grzanie-i5330989510.html wystarczy jak będzie np 30 na plusie to schodzi? Bo jak pojadę do Barcelony to tam jeszcze ciepłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie będą do siebie podobne pod względem wydajności, bo każda z nich oparta jest o moduł Pelitera. Jak przekładasz coś do lodówki turystycznej to przej wyjazdem uruchom ją w domu albo włóż wkłady do niej, aby utrzymać w miarę normalną temperaturę, a i uważaj, aby nie zostawiać jej włączonej przy zgaszonym zapłonie, nie każde auto odcina zasilanie na zapalniczce po wyłączeniu stacyjki, a po czymś takim możesz już nie odpalić auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam lodówki samochodowej do Renault mastera zacząłem jedzic na trasach między narodowych juz mam drugi wyjazd jestem obecnie w UK w Kent i 26 stopni widzę o godzinie 17 wiec wcześniej musiało być jeszcze cieplej, miałem jaka gotowane i się zepsuly kotlety schabowe tez powoli zaczęły, wiec trzeba zainwestować w lodoweczke taka http://allegro.pl/lodowka-turystyczna-samochodowa-12v-230v-grzanie-i5330989510.html wystarczy jak będzie np 30 na plusie to schodzi? Bo jak pojadę do Barcelony to tam jeszcze ciepłej

 

Dlaczego nie zapytasz o to na forum do tego przeznaczonym ? Przecierz tam jest cała rzesza kierowców którzy pracują zawodowo jako kierowcy. Kto ci lepiej od nich doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×