Skocz do zawartości
t9omek

Domena .co - czy warto

Polecane posty

Witam, chcę zarejestrować domenę oczywiści wszystkie ciekawe z końcówką .com są już zajęte, poszperałem trochę w internecie i znalazłem końcówkę .co Jak myślicie czy warto zarejestrować taką domenę jako alternatywę dla .com ?http://webhosting.pl/Domena.CO.zastapi.COM.U.najwiekszego.amerykanskiego.registrara.juz.zastapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pod maila założyłem domenę .co tylko dlatego że .com była już zajęta. Mam i jestem zadowolony - maile dochodzą, wszystko działa tak jak należy, jedynie czasem jak komuś podaję maila to się upewnia czy nie zjadłem literki bądź dziwi się co to za dziwna końcówka. Domenę zarejestrowałem w NameCheap.com i parę tygodni temu przedłużałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

się upewnia czy nie zjadłem literki bądź dziwi się co to za dziwna końcówka

Właśnie. Dlatego lepiej wymyślić jakąś oryginalną nazwę i wziąć .com albo .pl jeśli to polska strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domena jest wykorzystywana tylko pod jedno konto mailowe :) Żadnych stron ani bajerów tam nie ma. Co najwyżej ktoś się spyta od czasu do czasu czy w związku z tym iż jest to domena kolumbijska to czy może liczyć u mnie na jakieś zniżki na zioło :D

Grunt że wszystkie automaty w Orange, Nazwa, OVH, NapeCheap, B-H, Swits etc działają bez problemów - nigdy nie miałem problemu że jakiś mail czy inne przypomnienie wyszło ale nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej domenie nie tudno o pomyłki. Jak już poprzednciy wspomnieli, wiele oób zamiast .co będzie klepać intuicyjnie .com

Lepszym wyborem bedzie .net lub .org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×