Skocz do zawartości
dzony

Jaki hosting

Polecane posty

 

Od siebie polecam hosting od linuxpl.com, na którym mam najtańszy pakiet (kilkadziesiąt zł/rok). Na hostingu trzymam dwie małe stonki i jak dotąd nie miałem żadnych problemów - wszystko chodzi bez najmniejszych problemów, a strony ładują się szybko.

 

Na tym linuxie płaci sie horendalne sumy względem utrzymywanej powierzchni. Wystarczy porównać do hekko, atthostu czy nawet zenboxa, żeby im podziękować. Nie wiem jakim cudem utrzymuje się to jeszcze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w linuxpl 2GB konto kosztuje tyle co w hekko, co dla mnie i wielu jest aż nadto
w linupl jest dostęp do konsoli, hekko i atthost nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daleko to schowali, nie doklikalem

ale ten niestandardowy panel już na samym początku ich dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daleko to schowali, nie doklikalem

ale ten niestandardowy panel już na samym początku ich dyskwalifikuje

 

Nie wszyscy wspierają rozwiązania dla osób z upośledzeniem dlatego powinieneś być wyrozumiały bo 99% klientów usług hostingowych bez problemu sobie radzi z rozwiązaniami innymi jak te , które według twojej opinii dyskwalifikują wspomnianą usługę. Pewnie kolejny element również ją przekreśla ponieważ według twojej opinii gdy usługa nie jest za SMS-a lub kwota do zapłaty przekracza poprzeczkę wyznaczona przez ciebie względem usług będzie w strefie niezdrowej dla ciebie. Niedługo idąc twoim tokiem myślenia będzie obowiązkiem usługodawców płacenie za usługę w tej formie :)

 

Codziennie mam dawkę niezłego humoru , mam nadzieję że WHT utworzy specjalny dodatek w formie modułu zatytułowany "Dzienna Dawka Humoru" jedyny problem to taki że przy tej ilości jaką publikujesz może zabraknąć miejsca a nam czytelnikom powodować nieznośny ból brzucha.

 

Wracając do sedna sprawy to atthost.pl stara się stworzyć fajne usługi i szczerze mówiąc wychodzi im to całkiem fajnie.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilny i bezpieczny hosting oferuję także firma Cal.pl Mam u nich kilkanaście domen na serwerze, działa bez zarzutu, cena przystępna, parametry także wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Stabilny i bezpieczny hosting oferuję także firma Cal.pl Mam u nich kilkanaście domen na serwerze, działa bez zarzutu, cena przystępna, parametry także wystarczające.

No patrz... i dziwnym trafem założyłeś tu nowe konto tylko po to by napisać w temacie z maja o tym, że cal ma "dobre usługi". Panu z tym marketingiem szeptanym to już dziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

No patrz... i dziwnym trafem założyłeś tu nowe konto tylko po to by napisać w temacie z maja o tym, że cal ma "dobre usługi". Panu z tym marketingiem szeptanym to już dziękujemy ;)

 

Jaki tam szeptany - przecież napisał sam - "oferuję" ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

Jaki tam szeptany - przecież napisał sam - "oferuję" ;)

Faktycznie, tym bardziej temu Panu dziękujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilny i bezpieczny hosting oferuję także firma Cal.pl Mam u nich kilkanaście domen na serwerze, działa bez zarzutu, cena przystępna, parametry także wystarczające.

 

Daj foto z panelu z tymi domenami możesz zakryć co nieco :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Stabilny i bezpieczny hosting oferuję także firma Cal.pl Mam u nich kilkanaście domen na serwerze, działa bez zarzutu, cena przystępna, parametry także wystarczające.

Bazując na opiniach różnych osób z dość długiego okresu czasu poziom usług oferowanych przez Cal.pl można określić jednym słowem - ujowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×