Skocz do zawartości
Lokator

Bezprzewodowa klawiatura i myszka

Polecane posty

Hej Wszystkim,

 

Zastanawiam się nad kupnem bezprzewodowej klawiatury i myszki. Szukam zestawu ze średniej wielkości myszką (nie chcę tej małej) i klawiaturą z czułymi przyciskami (ma się na niej wygodnie pisać, klawiatura płaska, dobrze żeby klawisze nie były aż tak wypukłe). Szukam zestawu w rozsądnej cenie.

 

W grę wchodzą zestawy bez, jak i z ładowarką, akumulatorami.

 

Możecie coś ciekawego polecić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Logitech M185? Odbiornik będzie też pasować do klawiatur zgodnych ze standardem Unifying.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardziej zestaw do gry Damian, a ja potrzebuję czegoś do pracy.

Klawiatura ma bardzo wystające (wysokie) klawisze, myszka też wydaje się sporawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę sprzęt ze stajni Logitech, bo sam mam jeden z pierwszych zestawów diNovo Media Desktop. To był mój pierwszy zestaw oparty na łączności BT, jako że nie było wtedy jeszcze portów USB3 zestaw posiadał zasilacz podłączony dodatkowo do wtyczki od USB. Mam ten zestaw od 8 lat i nadal działa.

 

Rozwiązanie które zaproponował maniack to jedno z najlepszy, bo nie zawsze myszki są dobrze dobrane do zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś pół roku temu kupiłem zestaw microsoftu mysz+klawiatura w cenie około 100zł. Docelowo miało być pod TV'ka, ale w końcu wylądowało przy stacjonarce bo okazał się mega wygodny.

Nie powiem dokładnego modelu, bo akurat jest w innym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myszki to ja uznaję tylko Logitech. Maiłem różne inne, np. 4tech, Rapoo, Razer i jak dla mie Logitech to numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od 5 lat (tak od 5 :P )

mam 1 mysz - korzystam z kompa baaardzo dużo i wiele już widziala - działa wyśmienicie + wszystkie klawisze dzialaja!

 

A4Tech evolution Oscar x747 Blue Fire :)

 

 

fGe5Eka.png

 

Nie jestem fanem bezprzewodowych myszy i klawiatur, dodatkowo lepiej mi się pisze na klawiaturze za 30 zł z wystającymi klawiszami niż na "plaszczaku"...

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×