Skocz do zawartości
Gość thetox

Tablet jako nawigacja

Polecane posty

Gość thetox

Chce sobie zakupić tablet na androidzie zastosowanie głównie nawigacja i internet do 500zł z możliwie jak największym ekranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że się podzieliłeś z nami swoimi przemyśleniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Do auta? Nie polecam giganta bo zajmie ci za dużo miejsca. Chyba że gdzieś na desce go zamontujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że gdzieś na desce go zamontujesz.

 

No jak prowadzi TIRA to jak znalazł, mamy na magazynie taki tablet 21 cali na Androidzie, powinien się nadać ;)

 

A tak na poważnie, zwykły smartphone 5 lub 6 cali idealnie się na to nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No jak prowadzi TIRA to jak znalazł, mamy na magazynie taki tablet 21 cali na Androidzie, powinien się nadać ;)

 

A tak na poważnie, zwykły smartphone 5 lub 6 cali idealnie się na to nadaje.

 

nie tak do końca...często gps to jest taki zaniedbany dodatek...wystarczy poczytac opinie w necie nt telefonow i gps'ow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy takich problemów, a trochę tych telefonów juz używałem. Może jest to wina użycia złego oprogramowania nawigacyjnego lub niektórych modeli telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To napisze tak mam telefon galaxy s3 jako telefon wielkością oki choć mógłby być trochę większy do wygodniejszego przeglądania internetu, brat ma np nokie lumie 1320 spore gabaryty jak na telefon i wygodnie na tej noki przegląda mi się internet, ale jako tablet chciałbym większe urządzanie ta nokia ma 6 cali.

Może jakiś tablet dla mnie 9 cali?

Chce taki tablet ogólnie aby wygodnie można było na nim przeglądać internet i zamontować w aucie jako nawigacje, jechałem z gościem busem do NL to miał taki tablet ze mógł pionowo i poziomo go ustawić, ale to już raczej od uchwytu zależało, jechaliśmy autem renault trafic, miał tableta po lewej stronie od kierowcy zaraz przy drzwiach zamontowane, tablet był spory jakiś lenovo.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×