Skocz do zawartości
djdafy

Serwer VPS - Windows

Polecane posty

Ja na Twoim miejscu wziął bym SYS + Debian + rtorrent + gui (rtgui). Będzie to o wiele prostsze rozwiązanie oraz wygodniejsze. Torrentami zarządzasz poprzez stronę www oraz konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wziął bym SYS + Debian + rtorrent + gui (rtgui). Będzie to o wiele prostsze rozwiązanie oraz wygodniejsze. Torrentami zarządzasz poprzez stronę www oraz konsole.

 

SYS? Średnio się orientuje co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi, seedowanie. Gdybym mógł mieć włączony komputer 24h, seedowałbym od siebie z domu (łącze 100MBit/s).

Masz łącze 100/100 w domu? Sto megabitów w obie strony?

 

W każdym razie, jeśli chodzi o seedowanie to patrz raczej na prędkość wysyłania, a nie pobierania.

 

SYS? Średnio się orientuje co to jest.

SYS to SoYouStart, marka serwerów OVH. Jak Kimsufi tylko droższe i lepsze (mocniejszy sprzęt, dwa dyski, 250Mbit łącze).

 

Dla jednej osoby to overkill. Ale gdybyś się chciał podzielić tym serwerem (i pewnie kosztami) z kilkoma kumplami, to jak znalazł.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz łącze 100/100 w domu? Sto megabitów w obie strony?

 

W każdym razie, jeśli chodzi o seedowanie to patrz raczej na prędkość wysyłania, a nie pobierania.

 

 

SYS to SoYouStart, marka serwerów OVH. Jak Kimsufi tylko droższe i lepsze (mocniejszy sprzęt, dwa dyski, 250Mbit łącze).

 

Dla jednej osoby to overkill. Ale gdybyś się chciał podzielić tym serwerem (i pewnie kosztami) z kilkoma kumplami, to jak znalazł.

 

Nie, w jedną stronę, upload to około 9-10MBit/s.

 

Dlatego zależałoby mi na czymś 'budżetowym' ponieważ wszystko 'szłoby' z mojego portfela, indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w domu masz upload 9-10Mbit/s (czyli ~1.2MB/s, tak?) to nawet Kimsufi będzie 9-10x szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkopanie tematu ale do tej pory nie znalazłem odpowiedniego dla mnie VPS pod Windows.

 

Mam jednak małe pytanie - mianowicie czy ktoś korzystał z oferty firmy V-Pro?

 

Link: http://www.v-net.pro/vps_windows.html

 

Cenowo wygląda to dość sympatycznie, chyba najtaniej ze wszystkich dostępnych na rynku VPSów opartych na Windowsie.

 

Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja seeduje z najtańszego VPS'a z Linuxem na Tiktalik.com. Nadal nie widzę sensu płacenia za VPS z Windows, skoro możesz mieć to samo, a nawet lepiej na Linuxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×