Skocz do zawartości
Igorek

poszukuje konta bankowego

Polecane posty

Poszukuje konta bankowego, w którym będzie:

darmowe prowadzenie konta

darmowe karta bankowa (bez żadnych prowizji z wszystkich bankomatach)

darmowe płatności internetowe kartą

darmowe przelewy

dostęp do konta przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę tylko smartbank chyba, ale na jak długo, to nikt nie wie, bo większość banków miała kiedyś darmowe karty bez warunków, a teraz ma już to chyba każdy (poza w/w smart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę tylko smartbank chyba, ale na jak długo, to nikt nie wie, bo większość banków miała kiedyś darmowe karty bez warunków, a teraz ma już to chyba każdy (poza w/w smart).

Jeszcze jest T-Mobiile, ale już dostałem maila o zmianie TOiP. Od czerwca chyba trzeba wykonać płatności bezgotówkowe za 200zł, żeby nie płacić za kartę.

 

Smartbank ma świetną tę ofertę kont europejskich. Tylko nieco efemeryczny się wydaje.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe konto mam w mBanku - kwestia przywiązania i już czasu jaki je mam. Opłaty opłatami ale nadal w nim pozostanę.

Z ciekawości założyłem konto z kartą w SmartBanku - wydaje się być ciekawą ofertą.

Brakuje go w płatnościach mobilnych no ale - może korzystając z PayU da się to jakoś obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto w Pekao SA i nie narzekam. Może nie wszystko jest rzeczywiście darmowe, ale te opłaty są tak niewielkie, że tego i tak nie daje się odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę tylko smartbank chyba, ale na jak długo, to nikt nie wie, bo większość banków miała kiedyś darmowe karty bez warunków, a teraz ma już to chyba każdy (poza w/w smart).

 

Smart polecam, mają też niskie progi na karty kredytowe, dają, gdy np. mbank odmawia po ostatich zaostrzeniach w zakresie przyznawaniu kredytów :)

Jeśli masz <26 lat to jeszcze jest konto student 360 w Millenium, warunek to 1 operacja miesięcznie na dowolną kwotę, aby być zwolnionym z opłaty za kartę, myślę że wymóg bardzo niski. Należy tylko pamiętać, aby zadzwonić i i wyłączyć ubezpieczenie karty, które od 2 miesiąca jest płatne.

 

T-Mobile od czerwca wprowadza opłatę za kartę, 6zł/mc, jeśli nie spełni się pewnego warunku.

Edytowano przez HaPe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Do tej pory T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej Alior Sync) wydawał mi się chyba najlepszy... żadnych opłat, darmowe bankomaty... teraz trzeba będzie zrobić miesięcznie transakcje kartą na 200 PLN inaczej będą pobierać za kartę 6 PLN miesięcznie. W sumie dramatu nie ma, bez problemu zrobie transakcje za taką kwotę w kilka dni po wypłacie :)

Obecnie mam konto w Alior Bank skąd chcę uciec :) Dałem sobie wcisnąć jak kretyn jakieś durne ubezpieczenie od spektakularnego zgonu za 40 zeta, prócz tego pobierają opłaty za kartę, za prowadzenie konta i uzależniają to od stałych przychodów w formie renty, wypłaty czy stypendium. Opłata tu, opłata tam i wychodzić zaczynają z tego już większe sumki. Zwijam manele z Alior Banku i przenoszę się na dawnego Synca. Jeżeli tam zaczną wprowadzać dziwne opłaty i kombinować to przeniosę się do SKOK-u. Mam u siebie centralę krajową. Dużych sum nie trzymam więc w razie zgnojenia przez rząd dużo nie stracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

SmartBank ma fajna aplikacje i sposob zakladania konta. Oprocentowanie konta oszczednosciowego jedno z najwyzszych. Przejrzysty cennik. Ale ma tez swoje wady np brak wplatomatu lub rzadko widnieja w templatkach takich serwisow jak DotPay czy Przelewy24 gdy chcemy skorzystac na danej stronie z szybkiej platnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×