Skocz do zawartości
Groszeq

[Wirtualny] Dla klanu

Polecane posty

Witam,

 

Na dniach otwieram stronę klanową, a raczej grupy (już nie te lata żeby bawić się w stricte gamingi) ludzi grających w różne gry przy okazji poza grą na publicznych serwerach również graniu potyczek klanowych. Przez co potrzebna będzie strona oraz forum. Odwiedzin nie będzie dużo bo strona będzie typowo informacyjna wraz z małym forum dla osób zrzeszonych.

 

Skrypt webspell oraz phpbb3.

 

Na ten moment wytypowałem firehost (pakiet Mini) i może jakaś firma udzielająca się na WHT ma coś równie konkurencyjnego do zaoferowania dla stałego bywalca. Zależy mi również na płatności miesięcznej/kwartalnej (pierwsza opłata będzie kwartalna bądź półroczna a następne w zależności o tego czy będę miał pewność na ciągłość działania grupy klanowej (jeżeli nie to płatność miesięczna).

 

Myślę, że transferu nie potrzebuję dużo tak samo jak miejsca na serwerze (1-2.5 GB to już ponad). Najbardziej zależy mi na jakimś indywidualnym pakiecie bo większość firm ma same konta powyżej 5 lub 10 GB pojemności.

 

Dzisiaj w przeciągu kilku godzin chcę wykupić serwer więc do tego czasu poczekam na ewentualne oferty.

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na naszą budżetową ofertę - http://blutu.pl

Płatności miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne dla każdego pakietu - mówię oczywiście o płatnościach przez transferuj.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zapraszam na 1free.eu, 1GB powierzchni, 5 baz MySQL i nielimitowana ilość kont FTP / E-Mail.
Utrzymanie konta jest darmowe, możesz też liczyć na pomoc przy instalacji skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do datahost.pl

Konta w technologii cloudlinx z wyborem wersji php. Każde konto posiada przydzielone konkretne zasoby.

Możliwe zmiany konfiguracji parametrów konta.

 

Edytowano przez strefapc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ew hostinghouse

 

Dzięki, mało kto o nas pamięta :)

 

Za 18,45 PLN, na rok, dostaniesz u nas 1 GB przestrzeni dyskowej z 50 GB transferu miesięcznego.

Jesteśmy polską firmą z siedmioletnim doświadczeniem. Nasze serwery znajdują się w północno-wschodniej Polsce. Wsparcie techniczne jest dostępne praktycznie przez cały dzień (również w weekendy i święta).

 

Zachęcam do sprawdzenia oferty: http://hostinghouse.pl/oferta/serwery-wirtualne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nic lepszego nie znajdziesz jak zenbox.pl

1. zenbox jest przereklamowany

2. zenbox ma teoretycznie nielimitowane miejsce na ftp - kolega potrzebuje max 2gb

3. zenbox jest za drogi pod taki projekt

Edytowano przez Filipsiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na żadną z ofert to zapraszamy do nas. Posiadamy bogatą ofertę kont hostingowych, które powinny przypaść Ci do gustu.

 

W razie pytań,

zapraszamy do kontaktu bok@sax.pl

 

Pozdrawiamy,
SAX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×