Skocz do zawartości
Shk

Dotacje na założenie firmy dla studenta

Polecane posty

Czy w tym kraju ktoś jeszcze potrafi założyć działalność bez oglądania się na dotacje? Czy tylko liczy na łatwe pieniądze, które pozwolą mu przez okres obowiązkowy napsuć rynek a później zwinąć "interes"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie korzystać z dotacji, skoro można z nich korzystać?

 

Dwie bliskie mi osoby skorzystały z dotacji i dzisiaj ich interesy mają po 2-3 lata, zadowolonych klientów i roboty przybywa, a przed własną działalnością nie mieli właściwie niczego (więc bez dotacji nie mogliby wystartować)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 na 100. Przerzucam masę takich klientów co dostają dotację i przynajmniej 90% kończy po 2 latach. Wiec uważam, że takie dotacje to patologia w prowadzeniu działalności. Gdyby taka osoba musiała wyłożyć swoje pieniądze inaczej by podchodziła do biznesu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzucam masę takich klientów co dostają dotację i przynajmniej 90% kończy po 2 latach.

Wielu normalnych, niedotowanych przedsiębiorców też kończy szybko. To z nimi musiałbyś porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy krecistołki dadza pieniądze dla normalnych ludzi, a nie dla przedsiebiorców i oszutów albo rolników...?

ja tez mam w domu kilka wydatków które byłby zaspokojone za taka dotacje 20 k.

 

Wg mnie to przyszłość w polsce jest taka ze ludzie bedą wchodzili do sklepów, brali co będą chcieli i będą wychodzili.

I wcale to nie będzie wysoka kasta menagerska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu normalnych, niedotowanych przedsiębiorców też kończy szybko. To z nimi musiałbyś porównać.

 

M.in. przez patologiczne dotacje. Bo z takimi dotowanymi przedsiębiorcami nie mają szans konkurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×