Skocz do zawartości
suqri

Ucieczka z PhpBB Przemo - ma to sens?

Polecane posty

Witam,

mam do Was małe pytanko.

Jestem administratorem forum społeczności jednej z małopopularnych gier przeglądarkowych. Forum posiada na chwilę obecną ok 80 000 postów, oraz ok 350 zarejestrowanych użytkowników, z czego aktywnych jest regularnie z 80 osób. Siedzimy na skrypcie Przema od kiedy pamiętam. Forum zostało przekazane mi około 6 lat temu, aczkolwiek samo ma już 10 tak więc przyzwyczajenie do skryptu jest bardzo duże. Forum jest zaaktualizowane do 1.12.7 (niestety ze względu na sporo modyfikacji - w tym autorskich nie mogę zaktualizować do 1.12.8 bo wywala po drodze błędy). Generalnie nie sprawia ono nam większych problemów, choć czasami potrafi wyskoczyć jakiś błąd. Świadom jednak bezpieczeństwa i braku rozwoju tego skryptu zastanawiam się czy nie uciec w stronę innego skryptu? Przydałaby się powoli jakaś responsywność (mobilne style), a w tym w Przemie również słabo. Uważacie, że warto przenieść forum powiedzmy na phpBB 3?

 

Jeśli odpowiedź na poprzednie pytanie brzmiałaby twierdząco, czy istnieje możliwość możliwie jak najwierniejszego odtworzenia obecnego stylu (zapewne odpłatnie)? Tak aby zachować kolorystykę, szerokość itp. Jako responsywny wrzuciłbym po prostu drugi styl, który automatycznie wykrywałby urządzenia mobline.

 

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka z przema nawet wskazana. Z darmowych przejrzyj MyBB no i BB3. Z płatnych IPB. Styl zapewne i tak będziesz musiał komuś zlecić nie zważając na skrypt. Różnica będzie widoczna w cenie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phpBB3 jest stabilniejszy względem phpBB by przemo a tym bardziej MyBB. Lepiej śmiało migrować - nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również po to, by uzyskać więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×