Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Czy Zawsze Musi Byc Tak Samo?

Polecane posty

Gość adamszendzielorz
:(

 

Nie denerwuj i nie przypominaj !!! ;):):)

Zapomnijmy o tym lepiej grrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był pesymistą, ale proponuje wyrzucić z tytułu "ekwador" bo sytuacja powtórzy się jeszcze nie raz, a po co zakładać nowe wątki :(

 

BTW dużo jeździ po waszych miastach aut z podczepionymi flagami? :) ciekawe ile ich po dzisiejszym meczu zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz to jakieś nieporozumienie, tak samo jak ustawienie 4-5-1 :| No ale w sumie czego sie można było spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

ehhh, a czlowiek jeszcze glupi na nich pieniadze postawil. Zgubna nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Zaprezentowalismy pilke podworkowa ... nasza obrona byla chyba w stanie hibernacji. Jedynie zagral dobrze Zurawski, Boruc i Smolarek. Strasznie ale to tez przez to ustawienia janasa :/ troche przegial. Zostaje wierzyc w wygrana i pograzenie reprezentacji Niemiec.

ps. tylko boli gradlo i glowa po wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żurawski to bardzo dobry gracz, który został wciśnięty w jakiś zakamarek na odosobnioną pozycję ;/ Przecież Żurawski nigdy nie był typowym snajperem. Ja go zawsze widziałem w roli "drugiego" napastnika, czyli takiego który swoimi tendencjami do powrotów pod linie pomocy, często rozmontowywał obronę wroga i torował miejsce innym. I jak widać wystarczyło wprowadzić typowych napastników i już posypały się strzały. (Brożek, Jeleń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

On nie mogl sobie tam poradzic ... Była to kompletna kompromitacja zespolu :/

Teraz tez ogladalem mecz angli, poczatek byl angielski ale druga polowa juz paragwajska. I naprawde duze szczescie mieli anglicy z ta swoja wygrana. Dziwnie wypadaja te mecze ale w koncu to pilka ;)

 

Ale "pilka jest okragla, a bramki sa dwie" i moze wygramy z Niemcami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Najgorszy polski brukowiec pisany przez tytulowych "frajerow" ;)

Tej gazety sie czytac nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

jeszcze jej nigdy nie kupilem, nie czytuje ale z okładką się zgadzam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze zagrali: Smolarek, Jeleń, Brożek ;)

 

z Niemcami będzie 0:2 albo 0:3... szkoda tylko, że to właśnie Niemcy i niemcopolacy nam dokopią..

 

z Kostaryką może się uda jakiś remis? heh

 

ja wtopiłem 20zł, bo dałem Polskę, Niemcy, Anglię i Szwecję jedyneczki, wtopiła Polska.. i remisowa Szwecja (!)

 

wczoraj pięknie było Argentyna - Wybrzerze Kości Słoniowej..

 

Właśnie!! Panie Adamie Szendzielorz! Niesamowity sposób na reklamę znalazłeś! Patrzę na ekran, a tam "Argentina - CIV" - Civ.. civ.pl - w sensie progreso!! No no... home/nazwa pewnie z zazdrości zzieleniały :()

 

Nie dało rady wykupić, żeby było "Argentina - CIV.pl"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO BOJU POLSKA !!! :-) Ciekawe, jak dziś im pójdzie... 'Będziemy grać bardziej ofensywnie, otwarcie...' Will see :) good luck nygaz ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Parodia niemcy mieli wiekszego farta niz technike.

 

Komenatrzy Pana Szpakowskiego lepiej nie komentowac :/

 

...

 

Oczywiscie wielkie brawa dla Boruca, Jelenia, Smolarka i Janasa dali z siebie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrick napisal - brawa dla Boruca i obrony, respect, a Janas to jedna wielka parodia... po 3 zmianach niemieckich zawodnikow jego w końcu olśniło... Eh... Moglismy zremisować, a nawet myśle, że wygrać... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ... Juz za cztery lata juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrick nie wiem za co ten plus dla Janasa... chyba za zdjęcie najaktywniejszego zawodnika (Jelenia) na ostatnie 3 min meczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janas to pała... co on tam wogole robi i kto go wybral, to ja nie mam pojecia... eh totalna porazka szczegolnie przez niego... selekcjoner, dupa a nie selekcjoner... niech ja go spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×