Skocz do zawartości
Damian.

Darmowy hosting z domeną

Polecane posty

Witajcie jak w temacie szukam darmowego hostingu bardzo małej strony z domeną, jest to praca na konkurs informatyczny więc wejść tam praktycznie nie będzie szukam czegoś takiego jak było kiedyś w 1and1 hosting z domeną.pl na rok za darmo znajdę gdzieś taką promocję czy próżno szukać? Jeśli tak z góry dziękuje za linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pitole niedługo to klient będzie chciał by dopłacić mu do pakietu który kupuje... W 1&1 to był chyba kruczek że trzeba musowo przedłużać na kolejny rok. Domena PL 10zł brutto hosting już od 1zł możesz dostać na miesiąc więc 10zł plus 12zł to jest 22zł na ROK czy to dużo ?

 

Hosting to możesz znaleźć sobie darmowy, są również bez reklam, z domeną cięzko. Być może ktoś w temacie zaoferuje Ci miejsce na swoim dedyku, vps lub www.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pitole niedługo to klient będzie chciał by dopłacić mu do pakietu który kupuje...

 

Już często tak jest :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1&1 to był chyba kruczek że trzeba musowo przedłużać na kolejny rok.

Nie, nawet za darmo można było kiedyś na kolejny rok przedłużyć IIRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpowiada Ci darmowa subdomena, to możemy zasponsorować Ci jakiś mikropakiet pod ten konkursowy projekt.

Btw są też bezpłatne domeny tld .tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z domeną Ci nie pomogę, ale mogę Cię wrzucić na mojego VPS za darmo na czas konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×