Skocz do zawartości
Convertiser

Sposób na monetyzację dla stron kontentowych

Polecane posty

wi7ehzpf.png

Wszyscy wiemy jak dużo banerów jest w polskim internecie. Praktycznie każda bardziej popularna strona jest zawalona brandowanym tłem, wyskakującymi banerami, rozwijanymi sliderami... Google AdWords ma nawet wymienione kilka gigantycznych formatów dostępnych tylko w naszym kraju. Dorzućmy do tego przerośnięte zapytania użytkowników o zgodę na cookie tracking. Ciężko sobie wyobrazić zadowolonego użytkownika któremu 50% ekranu zakryły banery i zgody marketingowe.

No ok, ale strona musi zarabiać, nie tworzymy jej charytatywnie. Właśnie dlatego powstał Convertiser – platforma oferująca zautomatyzowane narzędzia reklamowe, która w modelach CPA & CPS pomaga monetyzować przestrzeń, która do tej pory pozostawała nie wykorzystana – treść. Jak tam mówi Google – Content is the King? I ma rację – dobry kontent sprzedaje lepiej niż banery.

W kilku zdaniach, Convertiser to:
- automagiczna technologia monetyzacji treści,
- niski próg wypłaty (50zł),
- dla najlepszych wydawców nawet codzienne wypłaty,
- wysokie stawki w modelu CPS/CPA,
- wygodne systemy rozliczeń (Przelew, PayPal, Payoneer),
- dożywotnia prowizja od poleconych Wydawców (4%),
- przejrzyste i precyzyjne statystyki,
- dedykowany Account Manager,
- wygodne REST API
- dostęp do bazy ponad 1mln produktów z najpopularniejszych sklepów internetowych
- współpracujemy tylko i wyłącznie z największymi reklamodawcami na rynku

FAQ:

1. Na czym polega automatyzacja?

Convertiser wyszukuje na Twojej stronie słowa związane z producentem, produktem lub marką. Automatycznie zamienia je w linki afiliacyjne lub widgety wyposażone w mini-porównywarkę. Co więcej – jeżeli znajdziemy link do sklepu lub firmy współpracującej z naszą platformą, to podmienimy go na link partnerski. Użytkownik nie odczuje różnicy, a Ty dostaniesz prowizję za każdą wygenerowaną sprzedaż.

2. Mogę dostosować zachowanie Convertisera na mojej stronie?

Jasne. Wiemy jak trudno pogodzić monetyzację z utrzymaniem uwagi użytkowników. Dlatego pewne funkcje Convertisera możesz włączyć tylko dla niezalogowanych użytkowników, lub ograniczyć ich działanie tylko do poszczególnych sekcji strony.

3. Z kim współpracuje Convertiser?

Tylko największe firmy na rynku. Nie przyjmujemy "początkujących", póki nie udowodnią że nauczyli się sprzedawać. Rozliczenia CPA/CPS przenoszą ryzyko niepowodzenia kampanii na Wydawcę. A my dbamy o to, żeby Wydawca zawsze był zadowolony.

4. Czy nasze narzędzia mają wpływ na SEO?

Nie. Nie masz o co się martwić – wszystko odbywa się dynamicznie w przeglądarce użytkownika i nie ma wpływu na SEO.

5. Ok. Gdzie mogę zobaczyć jakieś demo?

Wszelkie informacje dotyczące systemu znajdziesz na stronie dedykowanej Wydawcom - https://convertiser.com/pl/wydawcy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przeca wiadomo że chodzi o treść. Taki polenglish :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest strona "kontentowa" ? co to ten "kontent" ? coś związanego z kontenerem ? kontemplacją ?

 

Chodzi o strony w których treści odgrywają najważniejszą rolę. Magazyny, fora, blogi personalne, serwisy tematyczne, strony z recenzjami produktów itp.

monetyzacja to też może nie najlepszy zapożyczony wyraz, ale "zarabianie na stronie" przynajmniej nam nie kojarzy się dobrze, dlatego staramy się go nie używać opisując nasz produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja dobrze, że tu wszedłem. Zaraz przetestuje przez tydzień. Zobaczymy czy to działa w ogóle. Jakbym tak z 200 na tydzień zarabiał to by było nawet dobrze :)

 

Wszystko zależy od treści i użytkowników :) Przygotowujemy case'y na bloga, które pokaża jak zarabiać dzięki naszym narzędziom. Może nie 200 tygodniowo, a chociażby dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś właścicielem strony internetowej ?

Posiadasz własne grono odbiorców ? Dołącz do Sieci Afiliacyjnej Globaliate i otwórz się na nowe możliwości zarobkowe - https://globaliate.com/ Otrzymuj wynagrodzenie za przeprowadzane kampanie reklamowe w najlepszych dla Ciebie modelach. W Globaliate uzyskasz dostęp do sprawdzonych programów partnerskich oraz wysokich prowizji za kampanie. Zapewniamy terminową wypłacalność wynagrodzenia oraz bezpłatne doradztwo. Nie czekaj i zacznij z nami zarabiać na Twój sukces! Zostań Wydawcą i rozpocznij współpracę z Globaliate - https://globaliate.com/registerPublisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopujesz temat z 2015 roku, przed napisaniem postu sprawdź datę ostatniego wpisu, temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×