Skocz do zawartości
Fortson

Monitor i karta graficzna

Polecane posty

Cześć Panowie. Trafił do mnie ostatnio 20' Philips 20PFL4122, problem w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć informacji o maksymalnej rozdzielczości na kablu D-SUB. Obecnie wyświetlany obraz to coś masakrycznego, musiałbym siedzieć 10 metrów przed nim żeby widzieć normalnie.

 

Druga sprawa jest taka, że poszukuję NAJTAŃSZEJ karty graficznej, która umożliwi mi obsługę dwóch monitorów (oba są na D-SUB lub HDMI). Ogólnie to nie kupowałbym karty bo korzystam tylko z przeglądarki, ale moja integra w żadne sposób nie wspiera obsługi dwóch monitorów. Dlatego proszę o propozycje najtańszych kart graficznych, oczywiście używanych. Są tylko trzy wymogi: obsługa dwóch monitorów, wejście D-SUB i DVI (które działa z przejściówką na D-SUB) oraz płynna praca pod windowsem z 2 monitorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna nie ma nic wspólnego z płynną pracą na windowsie ;) , poszukaj na Aledrogo najtańszej karty z tymi dwoma wejściami i tyle. Standardowo 90% kart raczej ma 2 wejścia do podłączenia.

 

http://allegro.pl/nowa-karta-pci-e-ati-hd4350-dvi-hdmi-512mb-fv-gwr-i4944025244.html

Edytowano przez Infinity Tech (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ustawiona 1024x768 i nigdzie nie mogę znaleźć maksymalnej rozdzielczości.

 

 

PS. Przenosi mnie do jakiegoś panelu klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka kart, tylko mam teraz problem z tym monitorem. Nigdzie nie umiem znaleźć czy ma większą rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Obsługiwana rozdzielczość wyświetlacza

Formaty komputerowe

Rozdzielczość

Częstotliwość odświeżania

640 X 480

60, 67, 72, 75 Hz

 

Info pochodzi z karty produktu, czyli dosyć mało. Z opisu producenta wynika, że większe media, są progresywanie skalowane w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tych czasach możliwe jeszcze jest wyprodukowanie czegoś z tak małą rozdziałką?

 

Na telefonie mam więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tych czasach możliwe jeszcze jest wyprodukowanie czegoś z tak małą rozdziałką?

 

Na telefonie mam więcej...

 

Też się zastanawiam i nie wiem gdzie jest haczyk, a opis czytałem - wydaje mi się - dosyć dokładnie, bo mnie aż to zaciekawiło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to jakiś stary śmieć... za 150zł kupisz bez problemu używany monitor lcd o dużo lepszej rozdzielczości nadający się do użytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×