Skocz do zawartości
malpka

Jaki operator?

Polecane posty

Witam, niebawem kończy mi się umowa na abonament w Orange (wreszcie). Szukam nowego operatora, który zaoferuje mi lepsze warunki niż Orange, co raczej w ich przypadku nie będzie trudne. Głównie zależy mi na internecie LTE, pakiet rozmów i SMSów może być dla mnie bardzo mały. Mam do przeznaczenia 30 zł miesięcznie i interesuje mnie oferta na kartę z przeniesieniem numeru. W grę wchodzą wszystkie dostępne w Polsce sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Virgin Mobile za 29zł masz 2gb internetu,SMS nielimitowane, Rozmowy bez limitu również na stacjonarne

Pakiet #BEZLIMITU

Korzystają z PLAYA I T-MOBILE

 

Ja aktualnie czekam na papiery od nich bo przenoszę do nich numer

Edytowano przez ADRIAN13 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy tymi MVNO konkurencja jest całkiem korzystna dla nas, konsumentów. Tym bardziej, że mając na względzie prepaid jest już lepiej w porównaniu z abonamentem niż kiedyś. Jeśli dla Ciebie ma większe znaczenie dostęp do internetu mobilnego to zdecydowanie pod tym względem sprawdza się Virgin mobile, Mobile Vikings, jak i njumobile. Generalnie do wyboru masz także Plusha, ale to dość młoda marka i jeszcze musi wyjść z wieku dziecięcego - ma swoje nieznośne wady. ;)

 

Porównaj sobie oferty, bo ja i przedmówcy nie wywróżymy Ci z fusów, co byłoby najkorzystniejsze; jedni wolą więcej rozmawiać, drudzy esemesować, trzeci internetować a ostatni 3in1, co jest możliwe, niezaprzeczalnie, lecz dalej wynikają różnice cenowe, w których musisz się zorientować, aby się upewnić, co najbardziej "dogadza" twojemu budżetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że dla mnie najważniejszy jest internet LTE. Żaden z dużych operatorów (Play, Plus, Orange i T-Mobile) do mnie nie pasuje. Virgin jest idealny, tylko że nie wiadomo na ile się będę mógł cieszyć tym pakietem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×