Skocz do zawartości
j1gg

Jak coś szybko pobrać z FTP?

Polecane posty

Zależy gdzie to ftp jest , w sensie jaki hosting to obsługuje i jakie ma limity

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer dedykowany mints.

 

Pobierasz to do siebie w jakimś celu? przenosisz? Może FTP Storage? 50GB za £2 miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram to na pc. FTP ma standardowo ustawione jakieś limity czy jest to może wina winscp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobieram to na pc. FTP ma standardowo ustawione jakieś limity czy jest to może wina winscp?

To tylko windows a fakt posiadania wspomnianego łącza o niczym nie świadczy. Wszystko zależy od trzech elementów: Serwera/Łącza/Programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pobierasz to do siebie w jakimś celu? przenosisz? Może FTP Storage? 50GB za £2 miesięcznie

 

To jakiś żart? Ktoś pobiera plik a ty mu wciskasz serwer? Czizys, w UK chyba jakiś kryzys mają, skoro na biednych polaczków się szarpiesz w większości tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pobierać przez www i transfer po ~6MB/s, można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To jakiś żart? Ktoś pobiera plik a ty mu wciskasz serwer? Czizys, w UK chyba jakiś kryzys mają, skoro na biednych polaczków się szarpiesz w większości tematów.

 

Jaki żart? wiesz ile osób z tego forum korzysta ze storage u nas? A po co jest storage? Przeinstalowujesz sobie serwer czy VPS to przenosisz sobie dane na ten czas! Proste? czy mam pisać drukowanymi literami bo nie rozumiem już dziwnych uwag!

 

 

A tak na marginesie fajne masz mniemanie o klientach.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz to do siebie w jakimś celu? przenosisz? Może FTP Storage? 50GB za £2 miesięcznie

 

Pojechałeś...

 

 

Jaki żart? wiesz ile osób z tego forum korzysta ze storage u nas? A po co jest storage? Przeinstalowujesz sobie serwer czy VPS to przenosisz sobie dane na ten czas! Proste? czy mam pisać drukowanymi literami bo nie rozumiem już dziwnych uwag!

 

 

A tak na marginesie fajne masz mniemanie o klientach.

 

I nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym przeinstalować serwer to na pewno skorzystałbym z usługi storage, wysyłanie 40gb trochę by potrwało z domowego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym przeinstalować serwer to na pewno skorzystałbym z usługi storage, wysyłanie 40gb trochę by potrwało z domowego łącza.

 

To była propozycja nie od dziś na kilka dni udostępnialiśmy coś takiego również za darmo. Jak to pisałem nie znałem zastosowania i przyczyny dlatego nie wklejałem linka do oferty tylko zapytałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy rzeczywiście to jest szybsza metoda? Ograniczeń serwera nie uda się przecież przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×