Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teppic

[Zlecę]Edycję kodu zakupionego skryptu

Polecane posty

Zlecę poprawienie kodu "Advanced meme maker" pod nowy projekt oraz wdrożenie dostarczonego przeze mnie loga i zmianę kolorystyki by jak najmniej przypominała domyślny wygląd.



Mam już grafikę(nie pociętą) na podmianę. Chodzi mi już tylko o wdrożenie jej i co najważniejsze o pewną zmianę w zakupionym kodzie: wrzucane obrazy są pomniejszane by zmieścić się w "height" a mi chodzi o to by krypt nie zmniejszał ich "width" tak drastycznie(można to zobaczyć na mojej stronie: www.sitcomy.pl).



Skrypt jest napisany we frameworku Yii i pozwala na dodawanie popularnych memów. Jednak ja chcę by to było coś innego niż memy. Po prostu screeny z seriali itd. z dowolnymi liniami dialogowymi dodawanymi przez userów. Dlatego też wybrałem ten skrypt a nie o wiele lepszy "9gagclone". Ten ostatni nie pozwala na dodanie więcej niż 2 linii tekstu.



Stronę robię tylko dla siebie i nie by na niej zarobić dlatego to ogłoszenie zamieszczam tutaj.


Dla zainteresowanych mogę udostępnić kod by mogli się mu przyjrzeć i ocenić czy jest możliwa taka edycja.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×