Skocz do zawartości
Gość

[szukam] Serwera Do Umieszczenia Strony, Ale Nie Na Unix

Polecane posty

Gość

Szukam serwera gdzie umieszcze swoja strone w php, nie musi być darmowy, ale ceny przystępne mile widziane, wymagania w pakiecie

 

obsługa minimum php4

bazy danych msql

podpiecie własnej domeny

zdolnosc wykonywania crona

 

I najważniejsze bo z tym moze być problem, SERWER NIE MOŻE BYĆ NA UNIXIE ! swego czasy były takie serwery, a teraz większość serwerów przechodzi na unix, czy jest jakis spec orientujacy sie gdzie taki serwer mozna zakupić ? jezeli tak to poroszę o linki, lub przynajmniej jednego linka.

 

pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam serwis zbudowany w php (dosyć dawno) z funkcją wykonywania crona i niestety był zrobiony nie po unix, teraz gdzie jest obecnie zainstalowany admini serwera przeniesi się na unix i serwis błedy wykazuje,

 

wiem rozwiazanie to przebudowa calego serwisu w php, tak aby działał pod unix, ale praca jest mozolna, no i kosztowna ( a jak chyba kazdy nie mam zbędnej gotówki) wiec łatwiej bedzie przenieść się na serwer nie na unix, ogłaszam sie na wielu forach i nikt nie słyszał o takich serwerach,albo ludzie nie znają tak serwerów, popostu wiedza ze działa, a nie wiedza na jakim systemie, wiec takie moje utrapienie, szukam, szukam, pytam, i już nadzieję tracę...

 

W czym Ci przeszkadza Uniks/Linuks? ( ciekawość rzecz ludzka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź jakiegoś VPSa na eurovps czy flexservers.com. Ale jak na mój gust strasznie marudzisz. Jakie to wielkie błędy są na uniksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Weź jakiegoś VPSa na eurovps czy flexservers.com. Ale jak na mój gust strasznie marudzisz. Jakie to wielkie błędy są na uniksie?

 

Nie na unixie, tylko na moim skrypcie, a coś Polskiego ? są jakies Polskie serwery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, o to pytałem. Nie wierzę, że to jakieś rzeczy niemożliwe do szybkiego naprawienia. Przymiotniki piszemy z małej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×