Skocz do zawartości
jensej

Wyświetlanie reklam, a adblock

Polecane posty

Witam, może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwe to (bo mi niechce się wierzyć), że przy 56k uu/dzień, w panelu z którego czerpie reklamy pojawią się magiczna liczba 3,2k. Czy aż taki wielki procent ludzi używa adblocka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dzisiaj bez AdBlocka ani rusz. Sam mam powycinane wielkie sieci reklamowe typu seopilot.pl czy inne. Nachalność i agresywność reklam powoduje że ludzie wycinają coraz więcej elementów na stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google Analytics jest ostatnio wyjątkowo intensywnie spamowane. Nawet bez kontaktu z Twoim serwerem, spammerzy wysyłają dane wprost do Google.

 

Musisz przekopać się przez te dane i ustalić, na ile wiarygodne masz informacje. Spojrzeć w logi serwera, spojrzeć na źródła i charakter ruchu.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu utrzymują się statystyki, także wydają się być wiarygodne, do tego mam piwika jeszcze i pokazuje podobne dane. Wydaje mi się po prostu, że lecą sobie w **** ze zliczaniem na swoją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było powiedziane bez adblocka ani rusz. Niektóre strony to tak naprawdę jednak wielka reklama.

 

WHT akurat przyzwoicie wygląda. Blokuje mi jedynie 3 cuda, które się klasyfikują jako reklama.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×