Skocz do zawartości
cudarchitektury

Strona o architekturze świata

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Całkiem ładnie się prezentuje, jednak ja bym popracował jeszcze nad spolszczeniem do końca layoutu bo dosyć dziwnie taka mieszanka wygląda.

7/10 jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie pracuje nad zmianą angielskich nazw na polskie. niestety nie mogę w layoutcie odnaleźć wszystkich treści. muszę jeszcze poszperać trochę na forum wordpressa i to jak najszybciej poprawić. dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Mogę pomóc, z WP za pan brat :P

Jeśli chcesz, odezwij się na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem stronę na różnych przeglądarkach i różnych urządzeniach i wszystko było dobrze wyświetlana, wydaje mi się że to jakieś dodatki od przeglądarki burzą prawidłowe wczytywanie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Ja mam mnóstwo różnych dodatków modyfikujących strony w tym Firefoksie, więc to może być moja wina, ale strona się kompletnie rozjeżdża [1,8MB].

Mi działa na FF bez zarzutu.

 

@topic

Sugerowałbym migrację z hostingu w home.pl, póki blogasek mały to pół biedy, gorzej jak Ci się to rozrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mnóstwo różnych dodatków modyfikujących strony w tym Firefoksie, więc to może być moja wina, ale strona się kompletnie rozjeżdża [1,8MB].

 

U mnie to samo. Dało się max-height, ale zapomniało się o szerokości, która leci na sztywno.

 

 

float: left;

max-height: 195px;

width: 375px;

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mnóstwo różnych dodatków modyfikujących strony w tym Firefoksie, więc to może być moja wina, ale strona się kompletnie rozjeżdża [1,8MB].

 

 

U mnie to samo. Dało się max-height, ale zapomniało się o szerokości, która leci na sztywno.

 

 

Albo macie wyłączony JS, albo się Wam jakiś plik nie dociągnął, bo z wyłączonym JS właśnie tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo macie wyłączony JS, albo się Wam jakiś plik nie dociągnął, bo z wyłączonym JS właśnie tak wygląda.

 

Nie macie i obrazek ma ustawioną szerokość na sztywno, owszem obrazki dobrze wyglądają jak się powiększy stronę i są tylko 2 kolumny, jednak przy pomniejszeniu strony obrazek przez to że ma na sztywno ustawioną szerokość wyjeżdża, bo się nie dopasowuje do wielkości strony.

 

W szablonach RWD nie nadaje się stałych dla obrazków tylko stosuje procentową wielkość lub ustala maksymalną wielkość, wszystko zależy od danego szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, ale mnie nie o to chodziło.

 

A to się dogadaliśmy :D

 

Tej białej przestrzeni nie mam u siebie i przez to nie zwróciłem uwagi na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to się dogadaliśmy :D

 

Tej białej przestrzeni nie mam u siebie i przez to nie zwróciłem uwagi na to.

 

Jak głuchy z niemową.

 

Ktoś wrzucił screena i myślałem, że o tę białą przestrzeń chodzi :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa stronka! Graficznie brakuje mi w niej tylko jakiegoś "pazura", np. akcentu kolorystycznego przewijającego się w różnych miejscach. Ale co do samej koncepcji - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×