Skocz do zawartości
mariuszbocian

Opieka nad serwerem

Polecane posty

Witam,

poszukuje osoby, która mogłaby zająć się opieką nad serwerem na ovh.pl na którym umieszczona jest wersja produkcyjna start-up'u. W tym momencie mam tam zainstalowanego VPS'a z systemem Parallels Plesk 11.5.30.

Na serwerze istnieje jakiś problem z wysyłaniem poczty (błąd w autoryzacji smtp na wszystkich skrzynkach). W momencie gdy start-up wystartuje i będzie rozwijał się, muszę zapewnić, że wszystko będzie dobrze działało, więc poszukuje osoby która będzie potrafiła poradzić (i wykonać) co należy zrobić lub gdzie przenieść serwer aby wszystko dobrze chodziło.

 

Preferowane oferty od osób siedzących w temacie (możliwe również firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet 1 pln to znaczy wolontariat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, 1 oznacza "tak."

 

W tym momencie mam tam zainstalowanego VPS'a z systemem Parallels Plesk 11.5.30

Czyli macie dedykowany serwer w OVH z jedną wirtualną instancją na nim? Czy jednego VPS-a bezpośrednio od OVH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje osoby, która mogłaby zająć się opieką nad serwerem na ovh.pl na którym umieszczona jest wersja produkcyjna start-up'u. W tym momencie mam tam zainstalowanego VPS'a z systemem Parallels Plesk 11.5.30.

Na serwerze istnieje jakiś problem z wysyłaniem poczty (błąd w autoryzacji smtp na wszystkich skrzynkach). W momencie gdy start-up wystartuje i będzie rozwijał się, muszę zapewnić, że wszystko będzie dobrze działało, więc poszukuje osoby która będzie potrafiła poradzić (i wykonać) co należy zrobić lub gdzie przenieść serwer aby wszystko dobrze chodziło.

 

Preferowane oferty od osób siedzących w temacie (możliwe również firmy).

 

Napisz do mnie adres email w profilu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×