Skocz do zawartości
konradex

Wyszukiwane hasła - Narzędzia dla webmasterów

Polecane posty

W "Narzędziach dla webmasterów" dodałem swoją witrynę i widzę, że w zakładce "wyszukiwane hasła" ciągle zwiększa mi się ilość zapytań. Obecnie mam ich 78 pozycji. Czy to dużo, czy mało? I czy to dobrze, że się zwiększa ta ilość zapytań?

 

A poza tym, to czy dobrze rozumiem, że te "zapytania" to są właśnie słowa, które wpisują internauci do google i dzięki nim odnajdują oni moją witrynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej ważniejsze są wejścia na stronę z tych haseł i pozycja pod nimi. Sama ilość to tak jak wielka reklama na środku pola kukurydzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może sie zwiększać, ale co z tego jak przykładowo masz stronę "firma budowlana" a zapytania są "serwis komputerowy". Liczy się ich jakość, tematyka związana z Twoją stroną i ilość wejść z tych haseł :)

 

Ja mam stronę z monitoringiem serwerów, hasła są związane z tymże tematem, ale mam także hasła wyszukiwania "Darmowe serwery ts3". Co mi po nich jak nie oferuję darmowych serwerów ts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak powstają te zapytania? I dlaczego nie są związane z tematyką strony? Czy możemy jakoś na te zapytania wpływać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×