Skocz do zawartości
d

Wplata Na Paypal

Polecane posty

Helo,

zalozylem konto na Paypal - nie mam karty kredytowej wiec kupa - nie wiem czy moge przyjmowac i waydawac kase.

 

No ale zalozmy ze moge - jak moge wplacic kase na konto w paypal - musze wyslac via paypal 10$ - tyle ze mam stan 'pejpalowego' konta 0$ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz karty kredytowej to możesz użyć zwykłej karty inteligo czy mbank'u.

W konfiguracji konta podajesz nr karty +3 cyfry wówczas kasa schodzi Ci z konta bankowego gdy realizujesz jakś przelew paypal.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie odnoście PayPal. CZytałem trochę o tym, ale niektóre informacje są sprzeczne i czasami trudno coś jednoznacznie wywnioskować.

:

Czy bez weryfikacji konta, podczepiania pod niego karty, mogę przesyłać pieniądze do innych użytkowników tego systemu oraz przyjmować od innych użytkowników wpłaty? Chodzi mi tylko o transakcje między użytkownikami PayPal, bez zadnych kart kredytowych, rachunków bankowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odp brzmi nie, ponieważ to sie logiki nie trzyma :(

 

Póki co nie możesz odbierać wpłat od innych przez "polski" PayPal, niezależnie czy dokonasz weryfikacji czy nie. Chociaż mam nadzieje że to się niedługo zmieni ;)

 

Żeby zaplacić innemu użytkownikowi musisz sam posiadać jakieś fundusze. Aby mieć do nich dostęp musisz podpiąc karte - do tego celu służy to całe "enroll".

 

I na koniec uwaga, bo Twoje saldo na koncie PP będzie wynosić cały czas 0. Przy wpłacie komukolwiek kasa będzie pobierana z karty która autoryzowałeś, i którą do tej transakcji wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×