Skocz do zawartości
R@fi

Czy istnieją kierownice komputerowe bez pedałów?

Polecane posty

Czy istnieją kierownice komputerowe bez pedałów?

Jak w temacie. Szukam kierownicy, która miałaby przyciski, a nie miałaby pedałów. Jestem niepełnosprawny, dlatego szukam takiej. Chciałbym po prostu pojeździć sobie w Euro Truck Simulator 2. na kierownicy, a nie znalazłem jeszcze takiej, która nie miałaby pedałów. Istnieją takie? I czy jak kupię zwykłą kierownicę z pedałami to mogę włączyć samą kierownicę i mieć gaz i hamulec na przycisku w na kierownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej..

Ja mam kierownicę dostałem jako prezent kilka dobrych lat temu za ~100-200 zł góra pewnie kosztowała..

W zestawie miała kierownicę + pedały, lecz bez problemu mogę sobie odpiąć pedały i ustawić tak aby gaz + hamulec były w kierownicy..

Na dowolnym przycisku (najlepiej u mnie było na tych zapadach imitujących skrzynie biegów - automatyczną)..

 

Wiec bez problemu możesz kupić sobie kierownicę z pedałami a później skonfigurować sobie gaz/hamulec/sprzęgło na kierownicę. ;)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy jak kupię zwykłą kierownicę z pedałami to mogę włączyć samą kierownicę i mieć gaz i hamulec na przycisku w na kierownicy?

 

 

Bez problemu ustawisz sobie gaz i hamulec na kierownicy w ustawieniach gry dla każdej kierownicy która ma pedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu jak szukałem kierownicy do PC, to te bez pedałów były nawet tańsze od tych z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomnieli koledzy wyżej, dawniej najprostsze kierownice składały się z kółka i kilku przycisków, sam mam takie dwie - do Dreamcasta i PC (chociaż ta ze skrzynią biegów, ale tylko atrapą :D). Obecnie raczej standardem są pedały, a czasami i drążek - nawet w tych najbardziej budżetowych konstrukcjach.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie ustawienia dostosujesz sobie z poziomu gry, więc wybieranie kierownicy pod kątem braku osprzętu jest bez sensu. Lepiej go mieć, niż nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×