Skocz do zawartości
adam_michnik

[wirtualny]Szukam Serwera Www 200mb

Polecane posty

zupełnie nie znam się na tym całym żargonie informatycznym, nie wiem też zbytnio jakich parametrów bym potrzebował więc tylko opisze co bedzie na tej stronie: strona będzie zawierała moje graficzne prace czyli dużo obrazków, kilka filmików po kilkanaście mb. raczej nie będzie często odwiedzana - szacowałbym że jakieś 1000 osób w ciągu roku ( ale nie wiem ile osób wejdzie tam przypadkiem, nie wiem jak często się to zdarza). chciałbym też obsługę php. prawdopodobnie będę miał własną domenę.

jak tu czytam o różnych 'przegięciach' to zaczynam się bać. chciałbym jakąś renomowaną firmę, bez żadnych awari, która robi kopie zapasowe itp. tyle tylko, że zdaje się że takie frimy mają w ofercie hosting tylko dla dużych firm? proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy wiedzieli jeszcze ile pieniążków chcesz przeznaczyć na to, byłoby łatwiej coś wybrać.

 

Ja polece Ci hosting, w którym sam posiadam konto (nie będę polecał firm, z których usług nie korzystam).

 

Za 59 zł brutto (rocznie) w www.i365.pl dostaniesz konto o pojemności 700 MB, gwarantowany transfer miesięczny 7 GB (rocznie 84 GB), PHP 4.4 i 5. Automatyczny backup danych 3 razy w tygodniu z mozliwoscią zrobienia backupu online oraz przede wszystkim świetny support (pracujący 24 godziny na dobę).

 

Za 39 zł brutto dostaniesz konto o pojemności 300 MB z transferem miesięcznym 3 GB. Prócz transferu i pojemności konto to nie różni się od poprzedniego niczym.

 

Opinie o i365.pl - http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=2258 (chyba jedyny temat w którym są same pozytywne opinie :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do odpowiedzi WoofeR'a :D

Okolo tydzien temu, kupilem u tej firmy konto i jak najbardziej wszyskie opinie w tym temacie się sprawdzają!

Support 24h na dobe i chyba nawet 7 dni w tygodniu.

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

livenet.pl - 200 MB za 5 zl.

500 MB za 8 zl.

 

www.livenet.pl

 

Zobacz oferte Medium i Large. A kopie możesz zrobić sobie sam w cPanelu, świetny cPanel tam jest, poprostu śćiagasz baze na swoj komp, i juz :mellow:

Jest bardzo szybki, Nie ma wogóle awarii (tylko sa restarty, ale jeden byl z pol roku temu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oto mój serwer

 

Powiechrznia: 700 mb

 

Transfer 10 GB

 

reszta b/o

 

CENA: 11 zl/miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×