Skocz do zawartości
Viva

Problem z postawieniem drugiego serwera TS3 na dedyku.

Polecane posty

Witam! Od kilku dni męczę się próbując odpalić drugi serwer TS3 na maszynie.

 

Pierwszy serwer stawiałem najprościej jak się da. Wgrałem pliki potem ./ts3server_startscript.sh start i gotowe!

 

Stawiając drugi serwer pliki pobrałem od nowa, w skrypcie startowym dałem plik ts3server.ini w którym dałem innym port.

COMMANDLINE_PARAMETERS="inifile=ts3server.ini ${2}" #add any command line parameters you want to pass here

Po odpaleniu serwera dostałem tylko login serveradmin i hasło do niego, TOKEN'a nie wiem czemu nie chce mi wyświetlić. Uruchomiłem ten serwer na porcie 9988, lecz wejść na niego nie mogę, jest on tak jakby wyłączony, choć pokazuje po starcie że został włączony.

 

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz licencje do serwera?

1adres IP = 1 serwer 32 slotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się przez YatQa, w zakładce tworzenia serwera wpisałem nazwę i port. Po wciśnięciu "Create" wyskoczyła informacja iż serwer został utworzony a token został skopiowany do "clipboard". Lecz ani działającego serwera, ani tokena nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy do was nie dociera, że instancja używa /dev/shm - shared memory i wiele serwerów TS na jednej maszynie można uzyskać wyłącznie poprzez licencję (virtual servery) lub wirtualizację (oddzielne /dev/shm)?

 

Możecie sobie kombinować jak wam się żywnie podoba, bez wirtualizacji i bez licencji więcej niż jednego serwera nie postawicie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TeamSpeak is provided free of charge for non-commercial groups or individuals who wish to host their own TeamSpeak servers in a limited capacity. To use TeamSpeak without a license, just download and install the TeamSpeak server -- no signup is required. Unlicensed use of TeamSpeak 2 is limited to two virtual servers with up to 1000 combined slots, while unlicensed use of TeamSpeak 3 is limited to one virtual server with up to 32 slots.

 

 

http://sales.teamspeakusa.com/licensing.php

 

1 serwer = 1 ip = 32 sloty jak wyżej pisałem.

Kilka ip na maszynie to sobie postawisz,kilka 32 slotowców bez licencji.

I kombinacja z portami nic a nic ci nie da.

Edytowano przez Prizmo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 1 IP możesz postawić 1 serwer 32slotowy

Chyba że posiadasz licencje np: NPL to mozesz postawić 10 serwerów max 512 slotów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku tematu mogłeś wkleić plik z logiem z jednego i drugiego serwera TS3 i by się wszystko wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×