Skocz do zawartości
VooDooLife

[SPONSORING] WWW + DOMENA ;)

Polecane posty

Witam,wraz z kolegami tworzymy multigaming :) wiek 18+ poszukujemy sponsora na serwer www lub też domenę gramy od jakiegoś roku razem lecz po roku stworzyliśmy drużyne w Legaue of Legends, FIFA 14 była lecz przeniosło się teraz na FIFA 15 i także odbędzie się rekrutacja nad cs ; go pracujemy nad stylem www + logiem z czasem jezeli juz w 95% sie przygotujemy mamy pomysły nad wyjazdami na zawody :) prośmy o to aby wasza firma jeżel bd można udostępniła nam sponsoring na www, cieszylibyśmy się jeżeli sponsoring obejmował by także domene pl z czasem pokażemy styl + logo jeżeli zostanie wykonane lecz na razie chcielibyśmy dostac sponsoring na stronę, żeby mogło zostac zainstalowana strona www - skrypt

 

 

KONTAKT PW LUB GG :50305249 LUB E-MAIL : voodooplaypl@gmail.com

Pozdrawiam Konrad Zamirski.
Edytowano przez VooDooLife (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zasponsoruje serwer www - podeślijcie tylko więcej informacji na marek@biznes-host.pl i oczywiście screen-a z panelu invisionpower że macie licencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wycofałem ze względu na klucz licencyjny IPB posiadany tylko w notatniku - mamy ciekawsze i bardziej motywacyjne zajęcia w firmie niz odpowiadanie na abuse od invisionpower ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP Wiem :) rozumiem to ja zostałem źle poinformowany z kluczem to jest mój błąd dlatego tylko będziemy prowadzili strone głowna na silniku webspell :) szablon mamy w weekend zaczynamy kodowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm...

Ciekawe, bo sposób pisania bardzo podobny, nadal masa emotikon.

Ale może jakiś mod zweryfikuje Twoje słowa i IP, tak żeby potencjalni inwestorzy nie mieli wątpliwości.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sposób jest ten sam gdyż jesteśmy braćmi , chyba nie muszę się spowiadać z tego co i kto pisze, ja poszukuje sponsora na domene i hosting www za szablon dalem ok. 200 zł nie chciałbym na marne stracić pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domene kupisz za 12 zł w OVH a serwer np. w 2ap.pl za 50 zł rok lub 30 zł pół roku.

Zawsze możesz dozbierać i dopiero wystartować - dużych strat nie będziesz miał :)

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając pierwszy post odnioslem wrażenie, że czytam tekst z translatora (tlumacznie z bułgarskiego bądź rumuńskiego).

Nie rozumiem jak można puścić tekst na strone nie czytając całości :(

 

W az.pl w ramach promocji masz hosting za 1zl i pewnie domena za pare zl. Oczywiście + 23% VAT = 1,23zł brutto

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP TO NIE TO :) tamto pisał mój kolega z mojego konta :)

 

 

@Sposób jest ten sam gdyż jesteśmy braćmi , chyba nie muszę się spowiadać z tego co i kto pisze, ja poszukuje sponsora na domene i hosting www za szablon dalem ok. 200 zł nie chciałbym na marne stracić pieniędzy.

 

To pisał twój kolega czy brat. Chyba, że brata masz za kolegę to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę po prostu brat/kolega nie muszę mówić i się tłumaczyć :) po prostu wiem że nie ja pisałem i szukam coś co jest zawarte w tym temacie, a nie odbieganie od tematu do innych tematów z mojego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łał..

współczuje... hosting za 1zł i 3 domeny za 1zł...i masz (jakiś) problem.

 

Poszukaj specjalisty...od pewnej części ciała...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×