Skocz do zawartości
lyca

Skrypt strony a'la cda/youtube

Polecane posty

Witajcie, mam pytanie. Znacie może jakieś skrypty stron a'la cda.pl lub youtube?

Chciałbym aby miał możliwość:

odtwarzanie video, embed, panel admina, panel użytkownika, komentarze

(to z główniejszych)

Raczej darmowe odpadają, no chyba, że mnie zaskoczą (ale z reguły darmowe = dziurawe)

 

I jeszcze jedno :) To użytkownicy wgrywaliby materiał, wszystko leżałoby na serwerach wydzierżawionych (czyli w razie video to konwersja do mp4) itd. także jeżeli skrypt ma za zadanie przekopiować url z youtuba to odpada, to ma być coś w stylu cda.pl ale na mikro skalę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

Posiadam podobny skrypt dedykowany lecz za darmo go nie udostępniam :) , jeśli byłbyś zainteresowany zakupem napisz na PW .

 

Nawiązując do darmowych skryptów nie ma niestety z wymienionymi funkcjami bynajmiej przeszukując się nie spotkałem nigdy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie. Znacie może jakieś skrypty stron a'la cda.pl lub youtube?

Chciałbym aby miał możliwość:

odtwarzanie video, embed, panel admina, panel użytkownika, komentarze

(to z główniejszych)

Raczej darmowe odpadają, no chyba, że mnie zaskoczą (ale z reguły darmowe = dziurawe)

 

I jeszcze jedno :) To użytkownicy wgrywaliby materiał, wszystko leżałoby na serwerach wydzierżawionych (czyli w razie video to konwersja do mp4) itd. także jeżeli skrypt ma za zadanie przekopiować url z youtuba to odpada, to ma być coś w stylu cda.pl ale na mikro skalę.

 

 

 

http://codecanyon.net tam znajdziesz za 25 do 35 dolarów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hostvps poszło priv

@sixwishlist możesz mnie nakierować bardziej ? Bo poszukałem tam i wyszukuje jakieś skrypty do uploadu plików/zdjęć/skrypty chmur internetowych za jakieś 20-30$. Ale nic z bardziej rozbudowanych skryptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ogarnięcia:

http://cumulusclips.org/ - licencja GPLv2,

http://mediadrop.net/ - licencja GPLv3+

 

Raczej darmowe odpadają, no chyba, że mnie zaskoczą (ale z reguły darmowe = dziurawe)

 

To duże nadużycie. Z reguły "dziurawość" skryptu uwarunkowana jest jakością pracy, jaką wykonują programiści w celu rozwoju produktu - nie ceną.

Stąd na takim Codecanyon (czy innych serwisach Envato) warto przejrzeć w pierwszej kolejności komentarze użytkowników, na podstawie których wywnioskować można, czy autor wciąż wykazuje zainteresowanie swoim dziełem i w jaki sposób reaguje na doniesienia o ewentualnych błędach.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, misiek, a dlaczego wybrałeś extended license skoro regular jest na jedną domenę (i takiej potrzebuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×