Skocz do zawartości
teppic

Szukam CMS-a pod kilka projektów

Polecane posty

Witam. Chciałbym zrobić kilka stron o tematyce humorystycznej ale nie tylko. Między innymi chcę przebudować moją stronę supertyp.pl, gdyż teraz jej kod jest taki sobie(ach ci freelancerzy).

 

Szukam CMS-a, najlepiej porządnego i płatnego, w którym możnaby było zainicjować wygląd i funkcjonalność jaka jest na np. memy.pl czy też nintendolife.com.

 

Dodam, że ogarniam bardzo dobrze html, css i trochę php.

 

Byłbym wdzięczny na nakierowanie mnie na jakiś bardzo dobry CMS. Cena nie gra roli - po prostu mam już dość zlecania budowy kodu pod moje projekty coraz to innym podwykonawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiając dwa zupełnie przeciwstawne serwisy niewiele sobie pomogłeś.

Z miech-dwa temu szukając skryptów galerii trafiłem na płatną ofertę klona 9gag u: iprosoft.pl/oferta/ipscms-9gag

Firmy nie znam, kodu nie widziałem, niczego więcej nie powiem na ten temat.

Jednakże jeśli gonią ten soft na alegro to już w ogóle nabieram wody w usta.

 

Widziałem jeszcze tfur pt.TenTego CMS.

Błąd ortograficzny jest celowy.

 

Co do nintendolife, to jakie znasz ogólnodostępne CMSy, które nie oferują kategoryzowania treści i ich modularnego wyświetlania w ten (automatyczny) czy inny (trochę ręcznej dłubaniny w szablonie/kodzie) sposób ?

Wszystkie "topowe" CMSy sobie z tym poradzą. Może nie out of box, ale z pewnością bez bez ruszenia palcem choćby kawałka kodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jay.

Okej, tak własciwie to zależy mi na stworzeniu 2 serwisów a'la memy.pl... Własnie wgrałem sobie TenTego i... tragedia! Widać, że ten cms jest tworzony przez amatorów. Teraz sobie załączyłem Drupala i próbuję powalczyć.

 

Chcę stworzyć serwis z memami i humorem, ale... tylko dla siebie a nie na zarobek, Taki fetysz:). Dlatego własnie szukam jakiegos fajnego CMS-a pod to. Coś tam wiem o cms i html i powalczyłbym nad tym sam, sprawdził się trochę. A takiego wordpressa na przykład to chyba "mission impossible" przerobić na coś a'la demotywatory.pl;). Już chyba lepiej samemu kod od podstaw napisać:).

 

Sprawdzę ten iprosoft. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×