Skocz do zawartości
RafoX

Konto FTP pod Backup

Polecane posty

Odgrzeję trochę kotleta i podzielę się z wami informacjami.

Całość spisywała się fajnie jednak zaczynało mi brakować miejsca. Co w przypadku kilku zwykłych kont stało się nie opłacalne.

z 1gb nagle zrobiło się 3 a teraz już pod 10 podchodzi. Na PL kontach się to po prostu nie opłaca więc znalazłem dość fajną opcję a mianowicie: http://sixwishlist.com/storage/koszty miesięczne są dosłownie groszowe za 50GB i taki też pakiet wybrałem. mam zapas i jest git.

W panelu klienta można zrobić sobie wiele kont ftp są statystyki zużycia no i nawet dostęp do CRON czyli wszystko co potrzeba.

 

Serwer za miedzą ale osobiście mi to nie przeszkadza bo to tylko kopia jest. Myślę że kto szuka podobnego rozwiązania do mojego jest ono idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafox możesz tam wystawiać pliki dla ludzi, czy tylko dostęp po zalogowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafox możesz tam wystawiać pliki dla ludzi, czy tylko dostęp po zalogowaniu

 

Jak sama nazwa usługi wskazuje służy ona pod backup. W zależności od wybranego pakietu dopasowana została ilość użytkowników do których można przypisać poszczególne katalogi. Dostęp do tych katalogów jest jedynie możliwy po zalogowaniu z użyciem protokołu FTP lub FTPS. Przed końcem roku będą dostępne większe pakiety jak obecnie (10GB do 200GB) o znacznie większej powierzchni od 250GB do 8TB lecz z limitem transferu. Statystyki dotyczące transferu pojawią się również w naszym panelu. Również przed końcem roku pojawi się kolejna opcja FTP Storage rozliczane za każdy 1GB z maksymalną dostępną powierzchnią 8TB. Opcja ta będzie dostępna tylko dla firm lub klientów, którzy korzystają z naszych usług od przynajmniej trzech miesięcy. Jeżeli masz jakieś pytania z przyjemnością odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lipny, platnosc tylko kartą

Powiedź mi czego ty się spodziewałeś na zagranicznym hostingu?

Za miedzą jest to standard tylko jak wiadomo u nas jest wszystko 100 lat za murzynami...

Opierając się na twoich ostatnich postach zauważyłem że wszystko czego szukasz to szukasz z opcją SMS

Sorry ale lata hostingów za sms przepadły. Jest to całkowicie nie opłacalne i nie dziwę się że firmy z tego rezygnują po po co mają dokładać do interesu skoro rate jest naprawdę słabe?

 

Oceniając i pisząc że jest lipny tylko po tym że płatność ma kartą dajesz do zrozumienia wszystkim jak młodą osobą jesteś, a nikt poważnie twojego posta nie weźmie.

Najpierw wypadało by coś przetestować aby móc ocenić.

 

Tak jak pisałem wcześniej na obecną chwilę nie znalazłem lepszej alternatywy a ta co jest spisuje się w mojej ocenie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do nas, oferujemy hosting bez limitów transferu oraz powierzchni, nie posiadamy również limitów dla ilości plików oraz zbędnych ograniczeń dotyczących zawartości plików na naszych serwerach (z wyjątkiem wirusów, trojanów, aplikacji szpiegujących, skryptów dos).

Standardowo w cenie 35,90zł/rocznie (2 miesiące gratis) oferujemy cPanel w polskiej wersji językowej, darmową rejestrację domeny .pl lub .com.pl (przedłużenie do 69,99zł/rok) lub przeniesienie własnej domeny. Gwarantujemy czas dostępu do strony i serwera minimum 99,97% w skali miesiąca. Możliwość płatności miesięcznej: 3,59zł/msc. W przypadku abonamentu rocznego i dwuletniego do końca tego roku oferujemy aż 1GB RAM dla konta użytkownika, a więc bezproblemowe dla forum dyskusyjnego, social network lub hostingu plików, jak również pod backup.

Zapraszamy do testów bezpośrednio pod adresem: unlimited hosting cPanel

 

Co oferujemy:
Support 24h/dobę (email, chat)
Wsparcie telefoniczne (codziennie w godzinach 10:00-18:00)
Tanie przedłużanie domen
14 dniowa gwarancja satysfakcji (spełnienia warunków umowy) lub zwrot pieniędzy
Niezmienność oferty oraz cen dla klientów z wykupioną usługą w abonamencie rocznym oraz dwuletnim
Backup automatyczny co 24h, przetrzymywany przez 7 dni
Możliwość tworzenia własnych stref DNS (własne serwery nazw)
Serwery zabezpieczone przed atakimi DDoS do 125Gbps
Suma przepustowości łącz serwerów: 80Gbps
Serwer główny w UK, pośrednie Stany Zjednoczone i Niemcy [ping z PL ok. 20ms (stałe łącze) 35ms (mobilne połączenie)]

 

Formy płatności:

- przelewy tradycyjne i natychmiastowe w systemie płatności Transferuj.pl

- płatności kartami kredytowymi oraz kartami debetowymi (od kwoty 50,00PLN)

 

Funkcje hostingu:

- Transfer nielimitowany
- Nielimitowana przestrzeń
- Konta FTP bez limitu
- Bez limitu baz danych MySQL 5.2 (max 2GB/baza) z PhpMyAdmin
- Bez limitu kont e-mail
- Obsługa POP3/SMTP w SSL oraz IMAP
- Automatyczna odpowiedź i przekieorwania poczty, listy mailingowe, anty spam
- Gwarantowane 256 MB RAM (max 320 MB RAM; dla klientów abonamentu rocznego i dwuletniego z cPanel 1024 MB RAM)
- Najnowszy cPanel 11 w polskiej wersji językowej lub PleskPanel 12 w angielskiej wersji językowej
- Zabezpieczenie AntyDDoS do 125Gbps
- Do wyboru PHP 4.4, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 i 5.5
- PHPShield, Zend Optimizer
- Apache z ModRewrite
- Dowolne konfiguracje dla PHP.INI, .htaccess
- Curl, GD Library, ImageMagick, FFmpeg, ImageShack
- Połączenia FTP/sFTP
- HTML, PHP5, XML, CGI, Python, Ruby, FFmpeg
- Harmonogram zadań CRON od 1 min
- System CentOS 6.4
- Łącze gwarantowane (minimalne) 2Mbps
- Łącze maksymalne 2Gbps

- Współdzielony adres IPv4 oraz IPv6 (opcja certyfikatu Comodo Positive SSL dla dowolnej domeny, 49PLN/rok/domena)
- 99.97% gwarancji uptime
- Backup automatyczny i ręczny z panelu
- Projektant stron cPanel RVSiteBuilder lub Plesk Web Presence Builder dla PleskPanel
- Instalator aplikacji Softaculous dla cPanel lub Plesk Application Vault dla PleskPanel
- Support 24h/7 (mail, chat)
- Aktywacja automatyczna po zaksięgowaniu wpłaty do 24h - brak opłat instalacyjnych!

 

Cennik hostingu nielimitowanego z cPanel:

- abonament miesięczny 3,59zł/msc netto (4,42zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 35,90zł/rok netto (44,20zł/rok z 23% VAT)

 

Cennik hostingu nielimitowanego z PleskPanel:

- abonament miesięczny 2,99zł/msc netto (3,68zł/msc z 23% VAT)

- abonament roczny 29,90zł/rok netto (36,80zł/rok z 23% VAT)

 

 

Aktualne promocje:
- testuj hosting, zamów hosting Unlimited cPanel na okres 1 miesiąca i podaj kod kuponu 359100, a za pierwszy miesiąc abonamentu nic nie zapłacisz - adres do zamówień.

- zamów roczny lub dwuletni abonament w planie Unlimited cPanel – otrzymasz więcej pamięci RAM: aż 512MB gwarantowanej pamięci i 1024MB maksymalnej – adres do zamówień.

- darmowa rejestracja/transfer domeny .pl lub .com.pl dla hostingu Unlimited cPanel w abonamencie rocznym lub dwuletnim - adres do zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za granicą jest standardem paypal

 

Dlatego również udostępniamy opcję płatności za pośrednictwem PayPal. Może nie była ta opcja widoczna co już zmieniliśmy, ale w samym panelu zawsze była dostępna ta forma, która umożliwiała pokrycie kwoty widocznej na fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie formułową nekromacie ale znalazłem ciekawą usługę o której wcześniej w wątku nie wspominano

https://mover.io/

Polega na połączeniu FTP z usługami typu Dysk Google czy DropBox. Dzięki temu można korzystać z darmowej przestrzeni dyskowej i wszystkich zalet (i wad) dysków w chmurze. Podstawowa funkcjonalność jest darmowa.

Korzysta ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie formułową nekromacie ale znalazłem ciekawą usługę o której wcześniej w wątku nie wspominano

 

https://mover.io/

 

Polega na połączeniu FTP z usługami typu Dysk Google czy DropBox. Dzięki temu można korzystać z darmowej przestrzeni dyskowej i wszystkich zalet (i wad) dysków w chmurze. Podstawowa funkcjonalność jest darmowa.

 

Korzysta ktoś?

Jak ubuntu zlikwidował swoja chmurę to dzięki tej usłudze potężna ilość ludzi migrowała dane do innych platform w chmurze. Niestety prędkością to nie grzeszy ale ilością dostępnych możliwości dla mnie to jest numer jeden na obecna chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tej konkretnej firmie czy o jakiejś innej? Podobnych jest wiele.

 

Mówię o tej konkretnej firmie, dwa lata temu korzystaliśmy z niej dość mocno w imieniu klientów przenosząc dane to tu to tam. Przy dużej ilości dostawał zadyszki ale wykonywał to co zostało zaplanowane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×