Skocz do zawartości
lamironi

Ile warta domena programy-komputerowe.net.pl?

Polecane posty

za długa - rozumiem, myślnik - też rozumiem

Natomiast co do punktu c) to uważam, że sprzedając domenę, sprzedaje się nazwę a nie zwartość - ktoś kupuje domenę i tworzy swój własny serwis pod tą domenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do punktu c) to uważam, że sprzedając domenę, sprzedaje się nazwę a nie zwartość - ktoś kupuje domenę i tworzy swój własny serwis pod tą domenę

 

Tak, i ona prezentuje się słabo wizualnie - przecież to napisałem w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to inaczej w takim razie, jakakolwiek inna kupiona przeze mnie domena za 12 zł będzie się prezentować lepiej niż ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mało osób na co dzień korzysta z końcówek com / pl, ale net.pl jest dość niszową domeną. Dodatkowo długi adres całkowicie eliminują tą domenę jako atrakcyjną dla firmy czy portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Rozumiem. Kupując kiedyś domeny popełniłem błędy - zwłaszcza używając w nich myślnika (no i w przypadku dwóch domen biorąc ze zbyt długą nazwą).

Edytowano przez lamironi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz watpliwosci co do wypowiedzi innych uzytkownikow tego forum, to nic nie stoi na przeszkodzie zebys wystawil domene na allegro od 1zl [licytacja].

Wtedy zobaczysz ile ktos bedzie chcial za nia zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×