Skocz do zawartości

Grisha

Użytkownicy
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Grisha

 • Ranga
  Czasami na forum

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://ponalogu.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Regionałki mieć warto, choćby z tego powodu, że w googlowskim algorytmie wciąż liczy się występowanie keyworda w URL-u, a zwłaszcza nazwie domeny. Zatem ja postawił bym maleńką stronkę, zdobył trochę linków (a do głównej domeny możesz trochę łatwiej pozyskać linki, niż do podstrony) a następnie przekierował. Osobiście traktowałbym to jednak jako dodatkowy sposób, nieszczególnie istotny w całej strategii.
 2. Automaty teraz to już nadają się tylko do trudnych projektów, gdzie trzeba zdobyć masę linków na kilku poziomach. A i tam nie wszystko robi się automatycznie Na prostsze zadania, typu promocja małej firmy, lepiej już na przykład założyć kilka kont na różnych forach, dodać linka w stopce i postować. Na przykład na tym forum
 3. Katalogi to tylko te topowe, typu onet czy WP plus katalogi firm. SEOkatalogi sobie odpuść. Jak masz telefon stacjonarny w salonie to wrzuć numer na stronę (oczywiste) oraz do opisów w katalogach (mniej oczywiste ).
 4. Już nie pamiętam kiedy ostatnio dodawałem stronki do katalogów Rzecz jasna mówię o starych projektach, bo nowe do wiarygodnych się dodaje. Skoro wielkie G krzywo patrzy na katalogowanie, to po co sobie tym głowę zawracać. Są lepsze miejsca.
 5. Oprócz tego, że Matt Cuts w jednym ze swoich video wspominał, że Google liczy tylko ileś tam linków z jednej domeny i jak jest więcej to są one po prostu pomijane. Ile tych linków zlicza to już oczywiście nie powiedział, ale na pewno nie jest to 15 tysięcy.
 6. Chętnie kupię kilka sensownie brzmiących domen z PR 3+. Najchętniej związanych z marketingiem i budownictwem. Propozycje z ceną na PW.
 7. Śmiem się nie zgodzić, zwłaszcza z wątkiem dotyczącym contentu.
 8. Niestety koledzy powyżej mają rację
 9. Niewiele - ostatnio pojawiło się masa tego typu serwisów i domen na sprzedaż po aktualizacji algorytmu przez Google, przez co wiele sieciowych biznesów z tej niszy właściwie padło.
 10. Na wszystkich szkoleniach z biznesu sieciowego, na którym byłem, wszyscy zgodnie powtarzali, że FB jest jedwabisty z jednym mankamentem - nie nadaje się do sprzedaży. Więc ten ruch można zwykle o kant rozbić...
 11. Google daje boosta HTTPS

  Kolejne narzędzie dla pozycjonerów, którzy nie byli w stanie się przebić przez stare portale o ugruntowanej pozycji, które HTTPS nie potrzebowały, więc go nie mają i mieć nie będą :-)
 12. kilka podstawowych pytań

  Nie ma znaczenia, ale nie zaszkodzi ustawić geolokalizację w GWT. Jak masz polski hosting to też nie zaszkodzi
 13. Proszę o ocene portalu - Betshot.pl

  Bardzo kanciasta, kwadratowa. Niestety trochę z poprzedniej epoki.
 14. Niekoniecznie w tej kolejności Generalnie na long tail się nie linkuje - sam wchodzi.
 15. Jaka sieć reklamowa na bloga?

  A szukając alternatywy warto zerknąć na Onet.
×