Skocz do zawartości
JustITUser

Dobry VPS do 100zł/ms - TeamSpeak 3

Polecane posty

Boję się trochę dedyka, dużo roboty przy nim. Potrzebuję też IP PL, a ovh przy VPS Cloud za +5zł daje takie IP.... Sam nie wiem jak teraz z tymi dedykami ovh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między vpsem a dedykiem nie masz dużej różnicy jeśli chodzi konfiguracje pod TS3, a nawet nie ma żadnej różnicy... Różnica taka że masz własny gwarantowany sprzęt oraz fizyczny port.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nic nie wybrałem. Zastanawia mnie VPS Cloud... Czy on będzie dobry pod serwer głosowy? Myślę też o Kimsufi, ale czy dostanę z nim IP PL? Inna kwestia, to serwery SYS-GAME: Spore łącza, dyski SSD, no i tanie póki są "BETA", ma ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gametrackerze ustawiasz lokalizację serwera. Możesz mieć serwer z IP francuskim, a na GHT ustawić lokalizację jako Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nic nie wybrałem. Zastanawia mnie VPS Cloud... Czy on będzie dobry pod serwer głosowy? Myślę też o Kimsufi, ale czy dostanę z nim IP PL? Inna kwestia, to serwery SYS-GAME: Spore łącza, dyski SSD, no i tanie póki są "BETA", ma ktoś taki?

 

Kilka postów wyżej napisaliśmy już co będzie najodpowiedniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Boję się trochę dedyka, dużo roboty przy nim

Tak samo jest przy vpsach, też musisz znać linuxa i też musisz wiedzieć jak się posługiwać terminalem. Różnica jest tylko w tym, że OpenVZ jakie znajdziesz w ofercie OVH nie mają pełnego dostępu do jądra systemu a w dedyku jest + wydajność jest o wiele lepsza bo z dedyka korzystasz tylko Ty.

Generalnie bierz Vps classic i jazda :) Starczy Ci.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×