Skocz do zawartości
dawidek492

Sprzedam Unlimitedfile.pl

Polecane posty

Jak to nie możesz czekać? :D

 

Ja mam towar który jest wystawiony od pół roku... sprzeda się to dobrze, nie sprzeda - nie bedę płakać. Jak se poleży następne pół roku to sie chyba nic nie stanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież widzę co się dzieje na forum większy ruch większa kasa wiadomo :0

 

Osobliwa teoria, lecz niestety przełożenia na rzeczywistość nie ma. Jeśli ruch byłby głównym determinantem ceny, to paru ludzi już byłoby miliarderami. Ruch to tylko jedna składowa, wcale nie kluczowa.

 

Ale, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej poczekać jeszcze pół roku i sprzedać dwa razy drożej? Więcej pieniędzy wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po upływie określonego czasu miałeś ponowanie wycofać ofertę srzedaży...

 

Co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych postów co napisałeś to wywnioskowałem, że Ty w ogóle nie chcesz pieniędzy :D Sam zbijasz cenę projektu, który z dnia na dzień daje Ci więcej pieniędzy. Nie chcesz czekać pół roku, bo dostaniesz jeszcze więcej pieniędzy.

 

:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych postów co napisałeś to wywnioskowałem, że Ty w ogóle nie chcesz pieniędzy :D Sam zbijasz cenę projektu, który z dnia na dzień daje Ci więcej pieniędzy. Nie chcesz czekać pół roku, bo dostaniesz jeszcze więcej pieniędzy.

 

:ph34r:

 

Może ludzie mylą przychód z dochodem. Jeżeli to jest te 700 i z tego trzeba opłacić serwer i przynajmniej te godzinę w miesiącu posiedzieć nad serwisem, to czy to się opłaca? Niesądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by serwer kosztował 700, tfu.. jakieś 500zł na miesiąc. Daje max 200zł na takie potrzeby, a godzinka w miesiącu to dla hobby, albo odpuszczenia sobie lekcji na demotywatorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by serwer kosztował 700, tfu.. jakieś 500zł na miesiąc. Daje max 200zł na takie potrzeby, a godzinka w miesiącu to dla hobby, albo odpuszczenia sobie lekcji na demotywatorach :)

 

No tak się tylko mówi "godzinka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież sam nie prowadzę tego forum mam drugiego Admina do pomocy i 5 osób którzy pomagają jeśli chodzi o scrypt i różne generatory i konta.

Opłata to 120 hosting 200 shell i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie sprzedaz calosci pomagierom...?

 

Dziwne...zaiste bardzooo dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uwierzysz, ale nawet o tym pomyśłalem.

 

Ja, jako pomagier w identycznej sytuacji wziąłbym kredyt. Albo znalazł inwestora w rodzinie.

 

Pomagierzy działają na forum za friko? Czy odpalisz im jakiś szmalec po sprzedazy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają za free ale nie wszyscy nieraz trzeba tam coś odpalić kolegom od generatorów i innych skryptów za swoją pracę.Po sprzedaży nic nikomu nie odpalam bo forum jest moje więc nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×