Skocz do zawartości
Cad0s

Internet Mobilny

Polecane posty

Witam jakiego operatora polecacie do internetu mobilnego dla laptopa do ceny 30/50 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ofertę prepaid czy na abonament? Posiadasz już usługę w Plusie lub Polsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie plus i ich lte. W domu obecnie mam ich rozwiazanie, 60Mbit down i 40 up nie sa problemem. Dodatkowo po wykorzystaniu limitu, rurka spada do 10Mbit/s. I router dobrze sie sprawuje, ma wbudowanego voipa, wifi, 4xlan, wiec calkiem ciekawa maszynka za 3zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta rurka teraz to do 5Mbps, czasami do 1Mbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie plus i ich lte. W domu obecnie mam ich rozwiazanie, 60Mbit down i 40 up nie sa problemem. Dodatkowo po wykorzystaniu limitu, rurka spada do 10Mbit/s.

 

A czy ten internet nie jest reklamowany jako bez limitu? Czy mi coś umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bez limitu, ale wtedy abo jest w okolicach 80-900zl, czyli poza Twoim budzetem :)

 

W regulaminie jest zapis, że w każdym abo mogą ograniczyć prędkość do 32Kb/s, w najdroższym pakiecie są przypadki lejka na 10Mbps. Nie jest to takie kolorowe, sam mam bo dawali za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ofertę prepaid czy na abonament? Posiadasz już usługę w Plusie lub Polsacie?

Prepaid, nie;[

P.S najlepiej coś bez podpisywania umowy gdyż nie mam stałych dochodów

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AREO2

 

Z reklamami co godzinę i najniższym priorytetem na BTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Aero2 i naprawdę jeśli chodzi o transfer nic rewelacyjnego. Z zasięgiem też różnie bywa. No i ta capcha co godzinę.

Jedyna zaleta, że za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w orange do konca wakacji masz pakiet 6gb internetu za 6zl na 2 miesiace - kup starter, kup ze 2-3 pakiety i do konca pazdziernika bedziesz mial za poldarmo. (10zl za miesiac cie wyjdzie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet mobilny to nie internet. Sam kiedyś siedziałem kilka miesięcy na takim internecie z limitem 7,5 giga/miesiąc bo nie było innego dostępnego w zasięgu. I mimo iż korzystanie z YT nie było wliczane, to do niczego ten net po za sprawdzenie poczty się nie nadawał, bo gigabajty topniały w oczach. Może taki net z limitem sprawdza się w telefonach ale jako stacjonarka to jest po prostu męczarnia.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.skapiec.pl/site/cat/9/comp/4129611

 

To naprawdę przyzwoity modem jest. A teraz w Play kilka dni temu pojawiła się oferta bezprzewodowego internetu bez limitu (tzn oficjalnie limitu nie ma, ale nieoficjalnie podobno 100GB - ale to i tak dużo i właściwie nie do przerobienia w ciągu miesiąca). Generalnie warto to rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie to w reklamie mówi się że nie ma limitu, jak to zazwyczaj w reklamach bywa. A oficjalnie limit jest i to w wielkości 100GB. To jest tzw. FUP (fair use policy), taki limit stosuje się kiedy użytkownik bardzo dużo ściąga. Po przekroczeniu tego limitu tnie się łącze do prędkości modemowych bez żadnego zmiłuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×