Skocz do zawartości
Vertisan

Hosting WWW pod strone WP, forum i pare innych.

Polecane posty

Witam!

Jestem nowy jeżeli chodzi o hostingi dlatego już mówię do czego byłby potrzebny:

-strona oparta na WordPress

-1 lub 2 forum (żadne IPB czy vB, prawdopodobnie MyBB bądź phpBB3)

-pare rzeczy w celach 'edukacyjnych' typu moodle, inne CMS (praktycznie bez treści), itp.

 

Ogólnie z tego co się dowiedziałem to potrzebowałbym:

- 2gb+ pojemności

- 15-20gb+ transferu

- b.o. lub 25+ baz MySQL

- PHP 5.4+ (najlepiej 5.5)

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo tak jak mówię - jestem w tym zielony.

 

Budżet chciałbym ograniczyć do 120-150zł max. rocznie (razem z domeną)

Domenę raczej wezmę w OVH, chyba że gdzieś indziej też jest w miarę tania.

 

Patrzałem za Hekko.pl (pakiet EasyPack+ i domena) - co o nim sądzicie?

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Vertisan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w upalną sobotę :)

Zapraszamy do nas! Z tego co przedstawiłeś wydaje się, że z naszej oferty możesz wybrać: ECO-QUATTRO lub PRO-UNO - oba te pakiety powinny Ciebie zadowolić i spokojnie utrzymać Twoje serwisy.

 

Jeżeli chodzi o domenę to możemy dla Ciebie zaproponować jej kupno za 0 zł! Dodatkowo możesz liczyć na bezpłatną pomoc przy instalacji Wordpressa czy wybranego przez Ciebie skryptu forum.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami! bok@sax.pl

 

Pozdrawiamy,

SAX.PL

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hostingu współdzielonego, który spełnia wszystkie Twoje wymagania. W przypadku płatności rocznej domena lub certyfikat SSL gratis, dodatkowo korzystając z kodu rabatowego można obniżyć cenę hostingu o 25% (kod rabatowy: K15J8TGR9G ).

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php 5.3+

Ale moodle ? Patrz na wartości CPU, bo świadkiem mi programista który rzucił tym wpizdu jak przy 10 userach online żarło co się tylko udało.

Ja tej platformy nie lubię, chyba że jako użytkownik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci pisałem weź netdc.pl masz auto instalator szybko sobie zainstalujesz WP itp mają też fajny i przydatny pakiet webdevelopera szybko możesz sobie zmienić wersję php lub ustawienia php.ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci pisałem weź netdc.pl masz auto instalator szybko sobie zainstalujesz WP itp mają też fajny i przydatny pakiet webdevelopera szybko możesz sobie zmienić wersję php lub ustawienia php.ini

 

Jeżeli chodzi o instalacje WP to sam moge i nawet szczerze wolę sam zainstalować, a co do PHP to wystarczy że będzie 5.4+ a najlepiej 5.5 i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wybrać pomiędzy: LINUXPL.com (W1GB) VS Hekko.pl (EasyPack+ oraz domena) VS Biznes-Host.pl (START)

Tylko teraz nie wiem który, może ktoś ma doświadczenie z tymi firmami i wyrazi swoją opinie :)

Edytowano przez Vertisan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do linuxpl.com to posiadałem tam serwer około 3 lata temu serwery były zamulone no i liche wsparcie techniczne.

hekko.pl miałem i śmiało mogę polecić biznes-host również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi to jeszcze nie rozstrzygnięte to z wymienionych na każdym założyłbym konto i sprawdził jak szybko działa WP z doinstalowanymi wtyczkami - bo bez co najmniej 3 się nie obejdzie.

 

ps. autoinstalatory z jednej strony są ok, ale wolę mieć osobiście kontrolę nad tworzeniem bazy danych i połączeniem, zamiast zdawać się na automatyczne ustawienia.

 

pps. netdc ok, zdecydowanie najlepsze ze wszystkich wymienionych tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz również zobaczyć u nas na xpx.pl

Masz 5 wersji php do wyboru :)

Gwarancje zasobów oraz świetny support , 2 tygodnie okresu testowego i tanie odnowienia domen.

Nic Cie to nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×