Skocz do zawartości
dawidpuskar

az pl - czy trzeba przedluzac domene po roku ?

Polecane posty

Pytanie powinno chyba brzmieć, czy mogę przetransferować do innego dostawcy domen domenę po roku. Bo tak jak przedmówca pisał przedłużać nigdy nie trzeba, a według niektórych regulaminów, gdy chce się po roku przenieść, to najpierw trzeba opłacić na kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmówca ale jest tez inna opcja, kupujesz domene za 0 zl , jezeli nie chca ci dac kodu authinf to mowisz ze oplacisz domene czyli te 12zl i przenosisz i przedluzasz np w ovh 45zl wiiec i tak jestes na plusie niz te 100zl netto

Edytowano przez robert0770 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje, ze autor wątku powinien zaglądnąć do regulaminu jaki obowiązywał w danej chwili.

 

Macie szklaną kulę? Zapewniam, że można sie przejechać przez takie odpowiedzi.

 

Ja mam u nich uslugi od paru lat. Jak mnie trapi jakiś problem zaglądam do regulaminu lub piszę do BOK.

 

Jeśli autor wątku ma problem z czytaniem, niech podeśle link, chętnie zapoznam się za niego.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, najlepiej sprawdzić regulamin. Jeśli promocja była kilka miesięcy temu, to też powinien być gdzieś na stronie w archiwum promocji.

 

Zwykle nie trzeba odnawiać domeny zarejestrowanej w promocji. Duzi rejestratorzy nie stosują takich zapisów po głośnej aferze wokół promocji jednego z nich. Może się jednak okazać, że bez odnowienia nie będą możliwe niektóre operacje na domenie, takie jak transfer (czyli przeniesienie do innego operatora) albo cesja (zmiana abonenta domeny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×