Skocz do zawartości
veto4brs

Jak serwer VPS?

Polecane posty

Witam, jako że to mój pierwszy post na forum.

 

Szukam dobrego i przede wszystkim sprawdzonego serwera VPS pod rozwijający się serwis - obecnie ~200k odsłon miesięcznie, ale celuję w ruch co najmniej pięciokrotnie wyższy. Baza MySQL bardzo dobrze zoptymalizowana, zapytania też nie są szczególnie skomplikowane, więc SSD nie jest jakimś koniecznym wymogiem. Chodzi o maszynę, która bez problemu obsłuży 1mln+ odslon/msc i jeszcze będzie miała zapas mocy.

 

Polećcie proszę jakąś sprawdzoną firmę/konkretny VPS.

Edytowano przez veto4brs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być DA (chyba zbyt mocno na koszt miesięczny to nie wpłynie?), może być Webmin - w każdym razie coś intuicyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MintsHost masz bardzo dobrą cenę przy opłacie rocznej + kod rabatowy + niska cena licencji DirectAdmina. Lokalizacja Polska. Niestety nie wiem jak poradzi sobie ich antyddos w przypadku ataków na Twoją stronę. Co prawda zawsze można użyć CloudFlare albo proxy, no ale komfort to komfort : )

 

W OVH masz dobrą cenę vps'a, niestety trochę będzie Cię kosztowała licencja DirectAdmina. Lokalizacja Francuska. W przypadku ataków na Twoją stronę ich antyddos spokojnie da sobie radę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w razie potrzeby nie będzie problemu z dokupieniem zasobów vps'a.

Jeżeli będziesz potrzebował kod rabatowy to pisz na PW : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz pewnego i wydajnego VPS to Mintshost nie polecam - niczego oprócz naprawdę niskich cen nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

VPS z ISPConfig3 na www.vps24.net - no i stosunek parametrów do ceny nienajgorszy chyba :)

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×